Вона лікує енергодарців. Із циклу сюжетів про жінок до 8 Березня

Вже через лічені дні до нас прийде довгоочікувана весна. А разом із нею – найчарівніше і найжіночніше свято. До 8 Березня колектив МедіаЦентру розпочинає цикл сюжетів про найкращих, найуспішніших та найніжніших жінок Енергодара.

Які вони, наші суперледі? І як їм вдається поєднувати щоденні хатні турботи із кар’єрою, і при цьому залишатися просто чарівними жінками?

 Наша перша героїня – добре знайома багатьом енергодарцям сімейна лікарка Інна Вініченко, яка залюбки поділилася з нами історією свого професійного шляху.

 «Ідея бути лікарем зародилася в мене ще по закінченню школи. Бо зі шкільної програми найбільше вподобала для себе уроки біології та хімії. Пізніше вступила до “вишу” на медичний факультет та після його закінчення чітко вирішила йти до своєї мети – бути лікарем», – згадує докториня.

Сімейна лікарка КНП «МЦПМСД» Інна Вініченко
Сімейна лікарка КНП «МЦПМСД» Інна Вініченко

 Інна Вініченко вважає, саме професія лікаря посіла вкрай важливе місце в її житті, без неї жінка вже навіть не уявляє себе. Тому і допомагає зберегти та покращити здоров’я пацієнтів вже понад 8 років. В чому взагалі полягає робота сімейного лікаря? Адже не секрет, що брати на себе відповідальність за життя та здоров’я людей – це вкрай важко та водночас дуже благородно.

Про що ще розповіла сімейна лікарка – дивіться у нашому сюжеті.

Анна Федоренко, Олександр Кириленко МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Колишній мер Енергодара претендує на піврічну зарплату з бюджету міста

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X