Фінансово-економічні показники енергодарських КП будуть доступні всім містянам: перша ластівочка – «Тепловодоканал»

На травневому засіданні виконавчого комітету Енергодарської міської ради було розглянуто близько 40 питань порядку денного. В центрі уваги членів виконкому очікувано опинилися звіти керівників комунальних підприємств міста за минулий рік.

На травневому засіданні виконкому було розглянуто близько 40 питань порядку денного
На травневому засіданні виконкому було розглянуто близько 40 питань порядку денного

Позаяк очільники КП «Молочна кухня», КП «Комунальні системи» та КНП «СМСЧ» з різних причин не змогли бути присутніми на цьому засіданні, то їхні звіти перенесли на наступне. Натомість найбільшу увагу приділили звіту керівника КП «Тепловодоканал».

Найбільшу увагу членик виконкому приділили звіту керівника КП «Тепловодоканал»
Найбільшу увагу членик виконкому приділили звіту керівника КП «Тепловодоканал»

Станом на 31 грудня 2020 року поточна заборгованість споживачів за спожиті комунальні послуги КП «ТВК» сягала 43,4 млн грн, на сьогодні ця сума складає близько 30 млн. Підприємство веде роботу зі стягнення заборгованості, роз’яснювальні заходи, з ФОП укладаються договори щодо реструктуризації боргу, у разі відмови від оплати боргу готуються судові позови про його примусове стягнення.

На підприємстві триває робота з розрахунку нового тарифу на послуги з постачання води та тепла. Відповідні матеріали керівництво КП має подати до виконкому до 1 червня, а завершити роботи з обрахування вартості тарифу та винести його на розгляд виконкому планується до 15 липня. За словами керівника, цю роботу буде виконано у необхідний строк.

У членів виконкому традиційно виникло чимало запитань до керівництва «Тепловодоканалу». Зокрема, щодо відновлення бухгалтерської документації, яка зникла з підприємства минулого року та перспектив якісного надання послуг з опалення мешканцям 1 та 2 мікрорайонів.

Також виконавчий комітет розглянув питання щодо показників фінансово-економічної діяльності КП «Тепловодоканал». З метою оцінки фінансового стану КП управлінням економіки міської ради було проведено аналіз фінансово-економічної діяльності підприємства з 1 вересня минулого року по 1 травня цього року.

Аналіз дозволяє оцінити загальний фінансовий стан підприємства та його динаміку, виявити причини негативних явищ та прийняти відповідні рішення. У зв’язку з цим керівника КП «ТВК» рішенням виконкому зобов’язали щомісяця надавати до управління економіки показники фінансово-економічної діяльності підприємства. Інформація підлягатиме детальному аналізу та узагальненню, а результати будуть оприлюднюватися на сайті міськради.

Під час звіту керівника КП «Міськзеленбуд» члени виконкому торкнулися питання якісного поливу зелених насаджень влітку. У 1 та 2 мікрорайонах міста полив вже запущено, а от у 3-6 мікрорайонах через цьогорічне зниження рівня води у Дніпрі виникла проблема із водопостачанням, тож наразі там працюють 3 поливальні машини.

Директор КП «Міськзеленбуд» Олег Коваль розповів про перспективи якісного поливу зелених насаджень міста влітку
Директор КП «Міськзеленбуд» Олег Коваль розповів про перспективи якісного поливу зелених насаджень міста влітку

На виконкомі порушили і актуальне для молодих батьків питання щодо спеціально відведеного місця для розміщення дитячих візочків на першому поверсі Центру первинної медико-санітарної допомоги. Як повідомила директорка центру Галина Ганжа, під час проведення перевірок на дотримання заходів протипожежної безпеки інспекторами ДПРЧ було винесено попередження про необхідність відкриття евакуаційних шляхів на поверхах медзакладу та при центральному вході. На сьогодні залишити візочки матусі можуть на першому поверсі – біля гардеробу. У подальшому планується облаштувати спеціальне місце для розташування візків зліва від центрального входу – там, де зараз розміщується реєстратура.

Директорка КНП «МЦПМСД» Галина Ганжа запевнила, що молоді батьки можуть залишити візочки на першому поверсі – біля гардеробу
Директорка КНП «МЦПМСД» Галина Ганжа запевнила, що молоді батьки можуть залишити візочки на першому поверсі – біля гардеробу

Окрім того, на виконкомі затвердили план підготовки закладів освіти до нового навчального року, внесли зміни до міської програми «Діти. Сім’я. Енергодар» в частині врегулювання порядку передачі автотранспорту до дитячих будинків сімейного типу, розглянули питання організації літнього відпочинку та оздоровлення дітей та інші.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Традиційне свято до Дня вишиванки: як його відсвяткували енергодарці

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X