Що зробили енергодарські комунальні підприємства за рік?

16 квітня в Енергодарі відбулося засідання виконавчого комітету, на якому основними спікерами були комунальники. Очільники різних підприємств звітували про виконану за рік роботу та окреслили міському голові проблеми, які виникли в них під час реалізації задуманого.

Так, директор КП «Комунальні системи» розповів, що саме здійснено працівниками підприємства у напрямку обслуговування електромереж 1 та 2 мікрорайонів міста. Було придбано спеціальне обладнання для оперативної ліквідації наслідків аварій, високовольтну лабораторію, яка дозволяє швидко визначити місця пошкоджень та проведено заміну кабелів. Така новина не може не тішити! І про такі зміни на краще, звичайно, приємно чути.

Андрій Гринько – директор КП «Комунальні системи»
Андрій Гринько – директор КП «Комунальні системи»

Виступив на засіданні й Сергій Хоролець, який розповів про роботу комунального підприємства, яке він очолює. Там не все так добре. Директор «ТВК» зазначив, що оплата послуг, які надає КП, впала до 34%. Чи пов’язане це з якістю тих самих послуг, або ж винен коронавірусний карантин – Сергій Вадимович не уточнював.

Тепер знову про хороше. КП «Міськзеленбуд», незважаючи на карантин, працює на майбутнє. Що це означає? Всі сподіваються, що вірусна біда найближчим часом мине, і ми зможемо, як  і раніше, милуватися красою міста, гуляючи в скверах, на бульварах та  Алеї троянд. Тож комунальники роблять все можливе, аби після карантину наше місто розквітло новими барвами. Окрім цього, в Енергодарі встановлять 22 нові сучасні лавки. Також «Міськзеленбуд» уклало договір з Управлінням освіти нашого міста, та орендує в ЗОШ №2 теплицю, де працівники власноручно вирощують квіти, які будуть прикрашати наш Енергодар.

Олена Садовська – директорка КП «Міськзеленбуд»
Олена Садовська – директорка КП «Міськзеленбуд»

Переважно всі представники міських КП розповідали, які вони молодці. Але, хтось дійсно працює, як то кажуть на совість, а дехто трішки прикрашав свою розповідь. І вже наприкінці засідання начальник управління комунальної власності Енергодара Олег Гордевич повідомив присутнім цікаву новину – конкурс на утилізацію твердих побутових відходів переносять. Як надовго – не відомо. Та, як ми зрозуміли, це пов’язано з карантинними обмеженнями. Медіа Центр обов’язково буде слідкувати за перебігом подій в цій історії.

Щодо питань медицини, то нічого нового не повідомили. Вкотре проговорили те, що енергодарців, хворих на коронавірус, лікуватимуть в Дніпрорудному, де пацієнів забезпечать всім необхідним. Чи так воно буде й надалі, побачимо згодом.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Відтепер зареєструватися в Центрі зайнятості легко: деталі

1 Комментарий
  1. Вероника :

    О каком конкурсе на утилизацию ТБО идёт речь? Видимо, о конкурсе на вывоз отходов. Это немножко разные вещи. Не путайте читателей.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X