Звільнили законно, поновленню не підлягає: апеляційний суд поставив крапку у справі ексдиректора енергодарського КП «ТВК» Сергія Хорольця

Крапку в епопеї з поновленням на посаді колишнього директора КП «Тепловодоканал» Сергія Хорольця нарешті поставив Запорізький апеляційний суд. 28 вересня відбулося судове засідання, на якому було ухвалено рішення, що Сергія Хорольця звільнили законно і він не підлягає поновленню на посаді. Відповідну постанову оприлюднено в Єдиному державному реєстрі судових розслідувань.

Finita la commedia: апеляційний суд визнав законним звільнення ексдиректора енергодарського КП «ТВК» Сергія Хорольця

Нагадаємо, Сергій Хоролець очолював КП «ТВК» з жовтня 2019-го по жовтень 2020 року і був звільнений з посади розпорядженням тодішнього Енергодарського міського голови Павла Музики. Втім одіозний екскерівник «Тепловодоканалу», з ім’ям якого пов’язано безліч скандалів, не погодився з цим рішенням і подав позов до суду з вимогою визнати незаконним та скасувати розпорядження міського голови.

Заручившись підтримкою не менш одіозних юристів ТОВ «Міжнародна юридична фірма «Ярослав Гришин та партнери», у травні Сергій Хоролець виграв суд першої інстанції та перейшов до активної фази «операції» з поновлення на посаді. Енергодарці, напевно, пам’ятають його численні походи разом з ГО «ОПГ «КОШ» по «місцях бойової слави» – виконкому і ТВК – та прямі ефіри в соцмережах.

Не погоджуючись з рішенням суду, чинний Енергодарський міський голова Дмитро Орлов подав апеляційну скаргу, в якій, посилаючись на порушення судом першої інстанції норм матеріального та процесуального права, попросив рішення суду скасувати та ухвалити нове рішення про відмову у задоволенні позовних вимог. Розглянувши справу, апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції та поставив, що Сергій Хоролець не підлягає поновленню на посаді. Тож наразі єдиним легітимним керівником КП «Тепловодоканал» є Олександр Кир’яненко.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Борги ТВК, ситуація в СМСЧ, підготовка до опалювального сезону, підключення газу: коментарі…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X