Звільнення президента “Енергоатому”: атомники вимагають поновити Недашковського на посаді

Вчора, 28 листопада, на сайті президента України зареєстрували електронну петицію за поновлення на посаді керівника НАЕК “Енергоатом” Юрія Недашковського.

Юрія Недашковського звільнили 27 листопада з ініціативи міністра енергетики Олексія Оржеля

За день петицію, автором якої є Василь Шкурко, підписали 398 людей. Для того, щоб її розглянув президент Володимир Зеленський, петиція повинна зібрати 25 тисяч голосів за 91 день.

– Звільнили людину, що попри ситуацію в країні та прийняті закони ваших попередників, підтримувала працездатність атомної енергетики та робила все можливе для ровитку атомної енергетики України. Шановний пане президенте, просимо відновити на посаді Президент ДП “НАЕК “Енергоатом” Недашковського Ю.О., – йдеться в тексті петиції.

Щоб підтримати петицію, необхідно перейти за посиланням.

На сайті президента збирають підписи за поновлення Юрія Недашковського на посаді

Нагадаємо, Юрія Недашковського звільнили з посади президента НАЕК “Енергоатом” 27 листопада за ініціативою міністра енергетики та захисту довкілля Олексія Оржеля.

Серед основних причин цього рішення у Мінекоенерго назвали неефективний менеджмент, підозру у розкраданні держкоштів, безгосподарність у закупівлях, недотримання графіків ремонтів АЕС, невиконання фінпланів, збільшення витрат на обслуговування кредитів.

У свою чергу в прес-службі “Енергоатому” зазначили, що озвучені міністерством причини звільнення Недашковського були сформовані не в результаті аналізу діяльності підприємства, а взяті із звинувачень заанґажованих та непрофесійних організацій і окремих осіб. Вони (причини – ред.) є маніпулятивними, неправдивими та свідчать про відсутність реальних приводів для відставки президента “Енергоатому”.

Нагадаємо, в жовтні у Міненерго спростовували інформацію про те, що президент України Володимир Зеленський пропонує Уряду звільнити з посади президента НАЕК “Енергоатом” Юрія Недашковського та призначити керівником компанії Володимира Купчака.

Читайте також: Енергодарцям на замітку: НБУ вводить в обіг нові монети і банкноти

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X