Верховний суд поставив крапку в справі щодо незаконного звільнення Яни Дабіжі

Минулого тижня, 3 червня 2019 року, Верховний Суд у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду прийняв остаточне рішення про звільнення Яни Дабіжі з посади заступника міського голови Енергодара.

Верховний суд поставив крапку в справі щодо незаконного звільнення заммера Енергодара
Яна Дабіжа зі своїм адвокатом Артемом Дубковим

Про це в соцмережі Facebook повідомила сама Яна Дабіжа.

Суд відмовив у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою Виконавчого комітету Енергодарської міської ради. Рішення є остаточним та оскарженню не підлягає.

Так, позаду перший судовий процес, а попереду процес відшкодування збитків, що завдані бюджету міста та притягнення винних у цьому до відповідальності! Дякую моєму колезі – адвокату Артем Дубков, за надану правничу допомогу… Ми довели, що ми праві!, – написала в соцмережі Яна Дабіжа.

Раніше ми писали, що 19 лютого поточного року Запорізький адмінсуд визнав протиправним та скасував рішення про звільнення Яни Дабіжі з посади заступника міського голови Енергодара та поновив її на посаді. В Енергодарській міськраді не погодилися з цим рішенням і подали апеляцію, але в підсумку програли її.

В травні Третій апеляційний адміністративний суд (м. Дніпро) відмовив в задоволені апеляційної скарги Енергодарської міської ради на рішення суду щодо звільнення Дабіжі.

Тепер, після завершення судових розглядів, Яні Дабіжі повинні виплатити компенсацію за вимушений прогул у розмірі 220 тисяч гривень.

Нагадаємо, Яна Дабіжа була звільнена в квітні минулого року нібито за провал медреформи в Енергодарі.

Верховний суд поставив крапку в справі щодо незаконного звільнення заммера Енергодара
Рішення Верховного Суду є остаточним та оскарженню не підлягає
Верховний суд поставив крапку в справі щодо незаконного звільнення заммера Енергодара
Рішення Верховного Суду є остаточним та оскарженню не підлягає

Читайте також: Поліція затримала чоловіка, який повідомив про вибухівку на Запорізькій АЕС

Мысли посетителей
 1. Совесть :

  Кормушку вернули

 2. :-) :

  Две твари возрадовались, хотя Яночка просто прелесть какая тупенькая…

 3. света :

  Так пусть мер и заплатит из своего кармана! Кто-то же должен отвечать за незаконное решение. А судя по его декларации денег у него хватает. Нечего из за своей безалаберности в городской бюджет лезть.

 4. СЭМ :

  Так я не понял о возмещении какого вреда бюджету говорит Яна? Ведь она получит 220 000 грн. с бюджета. Деньги которые пошли бы лучше на развитие города или на учреждения образования. Т.е. на детей. Да и за что платить? Ведь она ничего за этот период не сделала. Реально не исполняла обязанности. Тупой КЗоТ. Считаю, что зарплата должна платиться за реально отработанное время и выполненную работу. А она гуляла огромный период времени. Теперь ее востановили и определили что это вынужденный прогул и он должен быть оплачен. Но реально она не выполняла работу.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X