“Звільнити всіх очильників міста”: енергодарці написали президенту петицію

На сайті президента України сьогодні, 6 серпня, з’явилася петиція з вимогою до глави держави Володимира Зеленського з проханням розібратися з ситуацією, що склалася в Енергодарі.

"Звільнити всіх очильників міста": енергодарці звернулися до президента з петицією
Енергодарці просять президента розібратися з ситуацією в місті

Автором петиції є Ольга Злобіна. На даний час вона зібрала 149 підписів з 25 тисяч необхідних. Щоб набрати таку кількість є ще 92 дня.

Президента просять звернути увагу на “маленьке місто Запорізької області” – Енергодар, і допомогти вирішити проблему, яка стала найбільш болючою для мешканців міста за останній тиждень. І це не ремонт доріг (до якості якого ще є питання), або стан важливих об’єктів життєдіяльності міста, наприклад, відсутність ремонту в лікарні.

– Саме зараз в місті, де технологічно є дуже багато гарячої води, все населення сидить без гарячого водопостачання через те, що влада міста не може встановити адекватні тарифи, домовитися з обленерго, НАЕК та ДТЕК (за адекватні ціни) і відновити водопостачання в місто. Це в тому місті, де щоденно мільйони тон гарячої води виливають просто в Дніпро! Тут розкрадають і ділять мільйонний бюджет, а влада країни навіть не в курсі, – йдеться в тексті петиції.

Президента Зеленського просять негайно звільни всіх очильників міста і призначини незалежних фахівців на керуючи посади до проведення виборів.

Також главу держави запрошують особисто відвідати енергетичну столицю України та ознайомитися з ситуацією особисто.

Підписати петицію можна, перейшовши за посиланням.

Раніше ми писали, що через заборгованість «ТВК» енергодарці можуть залишитися взагалі без будь-якої води.

Нагадаємо, на сьогодні «ТВК» заборгувало перед ТОВ «ВЕК «Паливенерго» 1 мільйон 826 тисяч гривень.

Читайте також: Тільки через суд: влада Енергодара не допоможе отримати ордер на квартиру

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X