В Енергодарі відбулися традиційні серпневі зустрічі освітян міста

29 серпня в Енергодарі відбулися традиційні серпневі зустрічі освітян міста. Почалися вони цього дня з урочистого покладання квітів до пам’ятного знаку учасникам АТО “Герої нашого часу”.  За наказом Президента України, 29 серпня 2019 року вперше  відзначається День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність нашої держави. Освітяни разом з міським головою Павлом Музикою та жителями міста вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

В Енергодарі вшанували пам’ять загиблих захисників України хвилиною мовчання
Урочисте покладання квітів до пам’ятного знаку учасникам АТО “Герої нашого часу”

Після цього в актовому залі Енергодарської загальноосвітньої школи №2 відбулося засідання розширеної колегії управління освіти. Міський голова привітав педагогів з початком нового навчального року та висловив їм свої побажання.

Павло Музика висловив енергодарським педагогам найкращі побажання
Міський голова привітав енергодарських освітян

Загалом говорили про існуючі проблеми навчальних та дошкільних закладів. Обговорювали плани на 2019-2020 учбовий рік. Начальник управління освіти Світлана Букреєва на початку засідання зазначила, що заробітна платня педагогів хоч трішки, але повинна зрости. В першу чергу, це стосується працівників дитячих садочків. Також Світлана Михайлівна розповіла присутнім, що Енергодар може пишатися учнями та випускниками своїх шкіл, адже на обласному рівні наші показники досить таки гарні.

Заробітна платня енергодарських педагогів хоч трішки, але повинна зрости
Енергодар може пишатися випускниками та учнями своїх шкіл
Заробітна платня енергодарських педагогів хоч трішки, але повинна зрости
Енергодар може пишатися випускниками та учнями своїх шкіл

На засіданні колегії розглянули нововведення, які чекають на педагогів та учнів в новому навчальному році. Оскільки зараз проводиться освітня реформа, то зміни очікуються значні. Нова українська школа, за якою вже рік навчаються юні енергодарці, цього року передбачає скасування обов’язкової шкільної форми, відміну дошок пошани та ще багато цікавого.

Вітаємо наших освітян зі святом та бажаємо їм успіхів у роботі.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Кошторис депутатів 79-го виборчого округу: хто витратив на свою кампанію найбільше?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X