Зупинено 106 ліфтів: в Енергодарі розповіли, чому не працюють підйомники

11 березня міський голова Енергодара Павло Музика провів нараду з приводу аварійного стану ліфтів в житлових будинках. Представникам ЗМІ було оприлюднено інформацію, що наразі в Енергодарі зупинено 106 ліфтів. По всім було зроблено експертні висновки, де вказано, які саме несправності треба усунути – по кожному ліфту окремо. Як виявилося, на більшості підйомників були зношені троси та пристрої безпеки.

Ігор Поливаний - заступник начальника Управління комунальної власності
Ігор Поливаний – заступник начальника Управління комунальної власності

«Такі дії є неправомірними. Вмикаючи самовільно підйомник, ви наражаєте себе та сусідів на небезпеку. Окрім всього, це кримінальні справа»,  – зазначає міський голова Павло Музика.

Павло Музика – міський голова Енергодара
Павло Музика – міський голова Енергодара

Також присутнім розповіли цікаві цифри вартості капітального ремонту кожного із зупинених підйомників. На кожен із 106-ти ліфтів виділили з бюджету по 52 тисячі гривень. Та, як виявилося, є ліфти, які в дуже жахливому стані, і їх ремонт може коштувати набагато більше, ніж планувалося. Але є й ті, на які витратять 15-20 тисяч. Коротше кажучи, потрібен перерозподіл коштів. У 2020-му планують провести діагностику та ремонт ще 52-ох ліфтів.

Будемо сподіватися, що це не пусті балачки та обіцянки, а люди дійсно, з часом зможуть користуватися безпечними підйомниками. Так це чи ні, покаже час.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В енергодарській лікарні розповіли, чи готові медики до коронавірусу?

1 Комментарий
  1. Татьяна :

    Ещё 52 лифта отключат!!!! Сколько можно издеваться!!! При АЭС по Центральной 2 лифт работал нормально. А теперь больных на скорую спустить не можем собираем соседей, дожились!!!! Когда закончится этот безпредел!!!!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X