Чудовий weekend: працівники Запорізької ТЕС змагалися за найбільший вилов риби

Минулі вихідні порадували енергодарців не тільки гарною погодою, а й цікавими спортивними заходами. Одними з таких були риболовні змагання «Золота рибка», які для своїх працівників та їх сімей влаштувала Запорізька теплова електростанція. Хоч такі змагання на підприємстві проводилися вперше, охочих взяти участь було чимало. Аж 30 риболовів-аматорів. Це й не дивно! Свіже осіннє повітря, гарна природа та смачна рибна юшка – хіба не чудово?

Працівники Запорізької ТЕС провели змагання з риболовлі та разом відпочили на природі
Для своїх працівників та їх сімей Запорізька ТЕС влаштувала риболовні змагання

«Ідея провести такі змагання в нас виникла вже давно. Для багатьох енергетиків риболовля – хобі, у деяких навіть – сімейне захоплення. Тож чому не започаткувати цікаві змагання, які в майбутньому мають перспективу стати традиційними? Ми спільно спрацюємо, тепер будемо спільно й відпочивати», – розповідає голова профспілкової організації ДТЕК Запорізька ТЕС Ігор Рижов.

У змаганні взяли участь 30 риболовів-аматорів
Вихідні порадували енергодарців не тільки гарною погодою, а й цікавими спортивними заходами

Працівники Запорізької ТЕС разом зі своїми родинами насолоджувалися риболовлею, зігрівалися смачним чаєм та рибними смаколиками, приготованими на вогнищі. А деякі енергодарці, які прийшли підтримати та повболівати за своїх близьких, навіть встигли назбирати грибів. Тож всі залишилися задоволеними. Змагання плавно перейшли в чудовий, дружній пікнік.

Та оскільки змагання є змаганнями, то й переможців, звичайно, було визначено. З найбільшим виловом перемогу здобув Каракан Сергій, працівник цеху теплопостачання, підземних комунікацій і гідроспоруд Запорізької ТЕС. Він впіймав на своє вудлище 1, 390 кг риби. Переможець отримав нову вудку та її зіставляючі.

«Я все життя займаюся риболовлею. Тому не міг пропустити такі чудові змагання. Поспілкуватися з колегами, посидіти на березі, спостерігаючи за красою природи – одне задоволення. Сподіваюся, ДТЄК Запорізька ТЕС щороку буде проводити такі змагання для нас. Обов’язково буду брати участь ще!», – розповідає Сергій Каракан.

Також були номінації на найбільшу та найменшу рибку, почесні друге та третє місце. Організатори потурбувалися за всіх учасників, і вручили риболовам тематичні подарунки – вудки, котушки, гачки, та інше. Тож, змагання виявилися азартними та яскравими – як раз для цікавого вихідного!

На змаганнях були номінації на найбільшу та найменшу рибку
Переможець Сергій Каракан впіймав на своє вудлище 1, 390 кг риби
На змаганнях були номінації на найбільшу та найменшу рибку

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарська пенсіонерка багато років самотужки доглядає пам’ятний знак

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X