«Не добрий ранок»: в Енергодарі знайшли труп

Зранку, 25 лютого 2019 року на лінію 102 надійшов виклик.  Очевидці повідомили, що в колекторі біля пожежної частини в Енергодарі знаходиться труп людини.

Біля пожежної частини в Енергодарі знайшли труп чоловіка

В Енергодарі в колекторі знайшли труп чоловіка

На місце страшної знахідки прибули співробітники поліції разом з рятувальниками. За допомогою спецтехніки вилучили тіло померлого з колектору.  

Ним виявився чоловік віком близько 50 років. Імовірно, людина впала головою донизу, від чого і загинула.

Поліція з'ясовує причину смерті чоловіка-безхатька

В Енергодарі знайшли труп

Скоріш за все, безпритульний рятувався від лютневих морозів. Адже, буквально за вихідні дні температура повітря значно опустилася на позначку нуль й навіть мінус.

Це вже другий такий випадок за цю зиму. На жаль, проблема  безхатьків залишається актуальною вже багато років. Куди діватися людям вулиць в люті морози, та хто наважиться їм допомогти?

МедиаЦентр Энергодар

Читаете также: ДТП под Энергодаром: на трассе сбили человека

Мысли посетителей
  1. Антипорохобот :

    Пороха бы так нашли – это было бы доброе утро! 😉

  2. Олег :

    Да ты умён.

  3. Рятiвник :

    Какая спец.техника? Вы там были, Вы видели как доставали? Мы руками его доставали с ребятами с помощью обычной веревки. Как напишите вечно, что потом это читаешь и прозреваешь. Слишком много нестыковок, по расположению человека, он в принципе не мог упасть в люк, он залез и там уже умер. Пишите нормально и правдоподобно. Больше на метр не подпустим на место происшествия.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X