Гарячу воду знову відключають!?

Декілька днів тому Енергодар почав бити на сполох через відключення гарячої води. Майже все місто змушене було підігрівати воду як в часи, коли про цивілізацію ніхто не знав.

На щастя, влада Енергодара пообіцяла якнайшвидше вирішити цю проблему, та зобов’язалася знайти кошти, аби погасити заборгованість перед «Запоріжжяобленерго». Все начебто стало на свої місця, енергодарці отримали у свої квартири гаряче водопостачання.

Та не встигли жителі нашого міста зітхнути з полегшенням, як на офіційній сторінці Управління комунальної власності Енергодара в Фейсбук з’явилося повідомлення про те, що ми знову на невідомий термін все таки залишаємося без гарячої води.

УКС Енергодара повідомляє про відключення гарячої води всьому місту
Інформація з офіційної сторінки УКС у Фейсбук

В повідомленні зазначається наступна інформація:

«ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ МІСТА ЕНЕРГОДАРА!!!

У ЗВ’ЯЗКУ ІЗ НИЗЬКИМ РІВНЕМ ОПЛАТИ НАСЕЛЕННЯМ ТА ПІДПРИЄМСТВАМИ ЗА КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ КП “ТВК”, ВИНИКЛА ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА СПОЖИТУ ЕЛЕКТРИЧНУ ЕНЕРГІЮ.

У ЗВ’ЯЗКУ З ЧИМ, ПАТ «ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО» 01.08.2019 РОКУ З 14.00 ГОДИНИ РОЗПОЧАЛО ВІДКЛЮЧЕННЯ ОБ’ЄКТІВ КП «ТВК» ВІД ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ, В НАСАЛІДОК ЧОГО БУДЕ ПРИПИНЕНО ПОСТАЧАННЯ ГАРЯЧОЇ ВОДИ МЕШКАНЦЯМ І ПІДПРИЄМСТВАМ МІСТА.

АДМІНІСТРАЦІЯ МІСТА РОБИТЬ ВСЕ МОЖЛИВЕ ДЛЯ ВИРІШЕННЯ СИТУАЦІЇ, ЯКА СКЛАЛАСЯ.

ПИТАННЯ БУДЕ ВИРІШЕНО В СТИСЛІ ТЕРМІНИ»

Невже влада Енергодара не виконала свої обіцянки? Чому тепер містяни мають страждати? І як довго чекати на гарячу воду, залишається загадкою для всіх.

Читайте також: Кінець засухи в Енергодарі настане після реконструкції системи поливу

1 Комментарий
  1. СЭМ :

    Рынок электроэнергии построен теперь по другому принципу. Раньше платили одному моноподисту облэнерго. Теперь двум. Запорожьеэлектропоставка и Запорлжьеоблэнерго. Сколько эти две конторы просуществуют неизвестно. Но учитывая огромную конкуренцию на рынке, то недолго.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X