Пів Енергодара знову без світла. Шукають місце аварії

На жаль, приводів для радості у мешканців 1-2 мікрорайонів Енергодара сьогодні, 19 червня, зовсім небагато. По завершенню робочого дня люди повернулися додому, та, скоріш за все, вечір їм прийдеться провести при світлі свічок. Адже близько 18:00 одразу у двох мікрорайонах зникло світло.

Буквально за 20 хвилин по тому на своїй сторінці в Фейсбук помічниця міського голови Тетяна Стулень опублікована лаконічне повідомлення:

«За попередньою інформацією, 19 червня, близько 18.00 сталося аварійне відключення одного з ЗТП. Тимчасово без електрики залишилися будинки 1-2 мікрорайонів. На даний момент фахівцями КП “Комунальні системи” ведеться робота з виявлення місця пошкодження. Інформація про стан робіт буде оновлюватися».

Пів Енергодара знову без світла. Шукають місце аварії
Пів Енергодара знову без світла. Шукають місце аварії

Тобто, наразі ніхто не може прогнозувати, який час займуть аварійні роботи і наскільки складна взагалі проблема. Та враховуючи, що відключення електроенергії останні роки стали регулярними щоліта, та інколи тривають кілька діб поспіль, енергодарцям варто оновити запас свічок. А от що роботи з продуктами в холодильниках та як рятуватися від спеки, влада не коментує.

Читайте також: Ризик для життя: енергодарцям радять не лізти в воду будь-де

Мысли посетителей
 1. Татьяна :

  А что вообще наша Влада може коментувати? В который раз уже за относительно короткий промежуток времени 1-2 микрорайоны остаются без электроэнергии. Запчасти должны быть всегда в этом электрическом городе. Есть нормы, по которым дома 9-ть этажей и выше, могут оставаться без электроэнергии НЕ БОЛЕЕ 2-х часов! Сети никогда не менялись! Оборудование также старое уже. Мощность в квартирах с годами увеличивается за счёт пополнения дивайсами. А в ЗТП, ТП ничего не меняется. Когда начнете жить по Законам?!

 2. Житель :

  Отлично, и что делать с продуктами кто компенсирует?

 3. Tori :

  Зато кладут на тратуары плиточку и висят на Современнике мониторы, здорово правда?!

 4. Артем :

  Уе*ки они. НЕСЕМ ЕДУ К МЭРИИ Я СВОЙ ПАКЕТ ЕДЫ УЖЕ КИНУЛ ИМ НА ЛАВОЧКУ

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X