Знов кращі: енергодарці перемогли в міжнародному конкурсі

Завершено V міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових та мистецьких робіт ім. Володимира Маняка та Лідії Коваленко*. Серед переможців – учениці та вчителі з Енергодара. Про це пишуть на офіційній сторінці енергодарського управління освіти.

Спеціальна тема в 2020 році – «Солідарність і взаємодопомога у стратегіях виживання та опору в епоху Голодомору – геноциду українського народу». У фокусі цьогорічних дослідів постали індивідуальні та родинні історії.

Знов кращі: енергодарці перемогли в міжнародному конкурсі
Знов кращі: енергодарці перемогли в міжнародному конкурсі

Організатори, серед яких Міністерство освіти і науки України, Інститут історії України НАН, канадський науково-освітній консорціум з вивчення Голодомору (HREC) та інші, відзначили ґрунтовні знання та неформальний підхід всіх конкурсантів у написанні робіт.

У номінації «Кращі дослідницькі та мистецькі роботи учнів закладів загальної середньої освіти» дипломи та грошові винагороди отримали учениці 10 класу ЕНВК №1, вихованки гуртка «Історичне краєзнавство»:

  • Валерія Чеботок – за творчу роботу (малюнок) «Замість “світлого майбутнього” – у вічність»;
  • Софія Стаднік – за творчу роботу (триптих) «Трагедія Голодомору 1932–1933 рр. (“Завдання партії – за будь яку ціну! “, “Хто з них допоможе? Сталін або Боже”, “Великі амбіції – великі жертви”)»;
  • Вікторія Шишко – за творчу роботу (малюнок) «Першій державі – хліб!».

Також дипломи з відзнакою та фінансові нагороди в номінації «Кращі методичні розробки уроку/лекції та мистецькі роботи вчителів закладів загальної середньої освіти/ викладачів  закладів вищої освіти» отримали:

  • Черненко Аліна Ігорівна, вчителька історії та правознавства ЕНВК № 1;
  • Вікторія Миколаївна Сущенко, вчителька історії та правознавства ЕЗОШ № 4 – за розробку навчальної настільної гри «Трагедія Голодомору 1932–1933 рр.».

Вітаємо наших земляків з перемогою!

*Довідково

Подружжя українських літераторів Володимир Маняк (1934–1992) і Лідія Коваленко (1936–1993) присвятили себе реалізації масштабного проекту збирання усних свідчень та розгортанню дослідів з історії Великого голоду 1932–1933 рр., і досягли в цій справі визначних успіхів. З пошаною і в пам’ять про них у 2016 році започатковано і щороку проводиться Міжнародний міждисциплінарний конкурс наукових і мистецьких робіт імені Володимира Маняка та Лідії Коваленко.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарці приєдналися до Всеукраїнської школи онлайн

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X