Секрет успіху: енергодарська випускниця розповіла, як скласти ЗНО на 200 балів

Зовнішнє незалежне оцінювання – дуже хвилююча подія для випускників, адже це не тільки підсумок всього шкільного життя, але й перепустка у студентський світ. І чим вищий бал на тестуванні набирає випускник, тим більший він має шанс на здобуття омріяної професії.

Максимально на ЗНО можна отримати 200 балів з предмету. Так, це нелегко, але цілком можливо. На своєму прикладі цю аксіому підтверджує випускниця Енергодарської загальноосвітньої школи №2 Тетяна Борисенко, яка на тестуванні з біології отримала 200 балів і поділилася з нами секретами свого успіху.

Випускниця Енергодарської загальноосвітньої школи №2 Тетяна Борисенко
Випускниця Енергодарської загальноосвітньої школи №2 Тетяна Борисенко

За словами дівчини, високий результат став можливим завдяки постійній роботі та самодисципліні. Тетяна використовувала всі можливості для саморозвитку та виконувала різноманітні завдання з обраного предмету. Дуже допомогла і набута за попередні роки база знань – за це вона вдячна своїй вчительці з біології Ірині Маковоз.

Вчителька біології Енергодарської загальноосвітньої школи №2 Ірина Маковоз
Вчителька біології Енергодарської загальноосвітньої школи №2 Ірина Маковоз

І навіть незважаючи на те, що Тетяна Борисенко – єдина енергодарська випускниця, яка в цьому році склала ЗНО на максимальний бал, дівчина не вважає своє досягнення чимось особливим. Вона переконана, що це під силу абсолютно кожному – тільки варто старатися.

Зовсім скоро для Тетяни настане час ікс – подання документів у виш та вступ на бажану спеціальність. З огляду на її любов до біології, цей вибір був очевидним.

А нам залишається побажати нашій талановитій землячці досягти своєї мети і надалі розвиватися в обраному напрямку.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Як енергодарське ОСББ не захотіло платити у 5 разів дорожче і прогнівило комунальників

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X