Стоп, знято! Всі “смаколики” знімального процесу трилеру в Енергодарі

Ні для кого не секрет, що в Енергодар завітала найкрупніша кінокомпанія східної Європи “Film.ua”. Виявляється, наше місто відповідає кіностилю “скандинавський нуар”. Одноманітні будинки, похмура стилістика, своєрідна атмосфера – все це продюсери проекту знайшли саме у нас. На цей раз українська кінокомпанія зазіхнула на кримінальну драму. У багатосерійному фільмі загадково зникають діти. Починається  дійство з квартири головного героя, де батько безтурботно грається зі своєю донькою у схованки. Та, дорахувавши до десяти, від дитини не залишається і сліду…

Як в Енергодарі кіно знімають
Стоп, знято! Всі “смаколики” знімального процесу трилеру в Енергодарі

Трилер “Схованки”- це впевнений крок українського кінематографу до якісного телепродукту. Тому МедіаЦентр не зміг пройти повз всього знімального дійства! Наші медійники стали справжніми акторами! Інтригу, кого саме грали наші колеги, будемо тримати аж до прем’єри фільму. Скажемо тільки, що це був надзвичайно цікавий і корисний досвід. Стати частиною великої знімальної команди є великим везінням. Звісно, можна подивитися бекстейджи в інтернеті. Та повірте! Прожити день в амплуа актора, коли тобі приділена максимальна увага, не зрівняється ні з чим. Ти переконуєшся як важливо бути професіоналом своєї справи, якщо не хочеш підвести цілу команду в 50 чоловік! Як секундний кадр фільму знімається впродовж однієї години. Кіно- це окрема планета, на яку хочеться повертатися знов і знов!

Команда МедіаЦентр Енергодар стала частиною знімального процесу «Схованок»
МедіаЦентр Енергодар підкорював режисерів серіалу “Схованки”

День актора починається з шостої ранку і завершується з заходом сонця. Грим, репетиція, настанови режисера, прогон з камерою і довгоочікувані слова: “Стоп, знято!”. Цю атмосферу не передати словами. Кожен знає свою справу. Кожен зацікавлений показати на екрані гідну картинку. Слід зазначити, що уся знімальна команда на день стає твоїм другом. З тебе не зводять очей, слідкують за зовнішнім виглядом, за кожним рухом. Ким би ти не був, до тебе відносяться з повагою і розумінням.

Зйомки фільму почалися ще восени. Але і тут не обійшлося без проблем і конфліктів України з Росією. Одним з акторів став відомий Петро Риков. Він є громадянином Російської Федерації. Після запровадження воєнного стану в нашій країни  зйомки трилеру довелося призупинити. Адже актора елементарно не впускали в Україну. Та на щастя, все минуло і вже в січні команда відновила знімальний процес.

Великим відкриттям для наших медійників став водій знімальної команди. Він, як справжній опікун, носив каву і пригощав смачними пиріжками, розповів усі таємниці і підводні камені проекту. Та про все згодом!

Енергодар відповідає кіностилю "скандинавський нуар".
В Енергодар завітала найкрупніша кінокомпанія східної Європи “Film.ua»

Єдиним мінусом зйомок стала погода. Нелегко вистояти 12 годин в легкому пальто і курточці взимку! Та попри все цей день запам’ятається надовго. У фільмі грають як українські актори, так і зарубіжні. Тому планують транслювати трилер не лише в нашій країні.

Нагадаємо, що Енергодар не вперше став полігоном для зйомок кіно. В 2011 році три країни, а саме Росія, Німеччина і Україна, відзняли фільм “В суботу”, присвячений трагедії на Чорнобильскій АЕС.

Валерія Бабич, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: НАЭК «Энергоатом» объявляет творческий конкурс для детей и молодежи

Мысли посетителей
 1. Дмитрий :

  Очень интересная статья! У вас работают прекрасные журналисты.

 2. сэмик :

  музыку за граты

 3. Анон :

  Сами себя не похвалите, никто не похвалит. Как могут быть журналисты без образования? Сказочники! Пишут только то, что выгодно. А еще комменты мониторят и удаляют не выгодные своей репутации. Хоть бы раз добавили коммент. Смысл в графе комменты если их не публикуют?

  1. Анонім :

   А кто журналист без образования?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X