Під Благовіщенкою та Дніпровкою знешкодили боєприпаси часів минулих війн

Минула п’ятниця, 2 квітня, виявилася для групи розмінування аварійно-рятувального загону спецпризначення м. Запоріжжя «врожайною» – протягом цього дня на території Василівського району фахівці вилучили та знищили 38 вибухонебезпечних предметів часів минулих війн.

Під Благовіщенкою та Дніпровкою виявили вибухонебезпечні боєприпаси

Як повідомляє пресцентр ГУ ДСНС у Запорізькій області, за межами с. Благовіщенка піротехніки ДСНС вилучили реактивний снаряд (М-28) 280 мм часів війн, який виявили місцеві жителі напередодні.

Того ж дня спеціалісти вилучили авіабомбу ФАБ 100 та два артснаряди 76 мм часів війн, які виявили на відкритій території за межами с. Дніпровка.

Інші вибухонебезпечні предмети були знайдені місцевими жителями на відкритій території за межами с. Гладке: 6 одиниць гранат Ф 1, 10 одиниць гранат РПГ- 40, 12 одиниць гранат РГ- 42 та 6 одиниць інших ВНП часів війн.

Вибухонебезпечні знахідки знищили в спеціально відведеному місці відповідно підготовлені фахівці-піротехніки з дотриманням правил безпеки.

Рятувальники Головного управління ДСНС України у Запорізькій області звертаються до громадян з проханням бути вкрай обережними під час проведення земельних робіт. Адже непоодинокими є випадки, коли на власних присадибних ділянках та городах громадяни знаходять підозрілі предмети, схожі на вибухонебезпечні.

Ваші дії після виявлення підозрілого предмета:

  • припинити будь-які роботи в районі небезпечного місця;
  • в жодному випадку не рухати підозрілий предмет;
  • викликати спеціалістів;
  • організувати охорону небезпечного місця;
  • не допускати сторонніх осіб, особливо дітей, до знахідки, доки не прибули спеціалісти;
  • ні в якому разі не пересувати, не нагрівати, не розбирати небезпечний предмет.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі поліція затримала чоловіка із 20 пакетиками канабісу

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X