У прогулянковому каналі Енергодара втопився молодий чоловік

Трагедія на прогулянковому каналі в цьому році сталася на початку літа, коли купальний сезон тільки починає набирати обертів. Вчора, 18 червня 2019 року, до 13-ої ДПРЧ Енергодара надійшов виклик. Рятувальникам повідомили, що компанія молодих енергодарців, яка відпочивала на прогулянковому каналі та купалася, не може знайти чоловіка, який був з ними. Так, нирнувши у воду, молодий чоловік більше не з’явився на поверхні водоймища. Енергодарці, звісно, почали бити на сполох.

В Енергодарі водолази у прогулянковому каналі знайшли тіло чоловіка
В Енергодарі у прогулянковому каналі знайшли потопельника

Рятувальники Енергодара доклали максимум зусиль, але чоловіка так і не знайшли. Тому на допомогу викликали водолазів з обласного аварійно-рятувального загону. Вже сьогодні, 19 червня 2019 року, водолази, які прибули на місце трагедії, провели пошукові роботи та виявили на відстані 15 метрів від берега тіло чоловіка. Відомо, що загиблому енергодарцю було 37 років.

В Енергодарі запорізькі водолази витягли з води тіло потопельника
Водолази із Запоріжжя витягли з води в Енергодарі тіло чоловіка

Дорогі енергодарці! У нашому місті встановлене одне безпечне місце для купання – пляж «Сонячний». На узбережжі працює рятівник, який має в своєму арсеналі необхідне приладдя для порятунку людей у разі біди. Будь ласка, не ходіть купатися у місця, які не призначені для цього. Значна глибина та підводні течії можуть бути небезпечними. Бережіть себе та своє життя!

В Енергодарі запорізькі водолази витягли з води тіло потопельника
Тіло загиблого водолази виявили на відстані 15 метрів від берега

Читайте також: У Запорізькій області молодик зґвалтував шестирічну дівчинку

Мысли посетителей
  1. Житель :

    У вас вообще есть мозги? Зачем выкладывать фото утонувшего человека? В суд бы на вас подать!

  2. Анонім :

    Жаль Леху!!!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X