Виконком в Енергодарі затвердив зміни до бюджету міста

2 квітня 2019 року в Енергодарі відбулося засідання виконкому, на розгляд якого було винесено близько шести питань. Частина з них стосувалася  внесення змін до міського бюджету.

Так, на розгляд членів виконавчого комітету були представлені доповнення до Програмі реформування житлово-комунального господарства. Йшлося про збільшення витрат на  погашення кредиторської заборгованості  перед державним підприємством «Укрінтеренерго» за спожиту електричну енергію.  Комунальному підприємству «ПКВ» планується виділити 2, 3 мільйони гривень. В вочевидь, це борги за січень 2019 року.

Енергодарський виконком розглянув зміни до бюджету міста
Засідання виконкому в Енергодарі

Також вносяться зміни до місцевого бюджету на фінансування й забезпечення якісної, сучасної та доступної освіти в рамках «Нової Української школи» за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету, міського бюджету на суму 972 768  гривень.

Напередодні позачергової сесії міської ради в Енергодарі пройшло засідання виконкому
В Енергодарі пройшло засідання виконавчого комітету

Варвара Соболева, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі комунальникам знову не вистачає грошей?

Мысли посетителей
  1. боцман :

    А ПКВ ще живий?

  2. СЭМ :

    А что это за новый игрок по отмыванию денег Укрінтеренерго? Когда у этого предприятия потребляли электроэнергию и кто? Ведь до января все потребляли у Облэнерго. Сейчас у Запорожьеэлектроснабжение. Опять начинается “не сыпь мне соль на рану”

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X