Пожежники вкотре довели, що безпека людей і виробництва на українських ТЕС під контролем

10 жовтня в Енергодарі, на базі тренувально-спортивного комплексу першого державного рятувального загону ГУ ДСНС, за звання кращої змагалися 10 команд добровільних пожежних дружин ТЕС ДТЕК Енерго та Донбасенерго. Дружинники продемонстрували присутнім, що знешкодять будь-яке полум’я швидко і безпечно для себе, своїх колег на виробництві та для обладнання.

В Енергодарі змагалися добровільні пожежні дружини українських ТЕС
Змагалися 10 команд добровільних пожежних дружин ТЕС ДТЕК Енерго та Донбасенерго

Свою майстерність демонстрували найкращі команди Запорізької, Придніпровської, Криворізької, Бурштинської, Добротвірської, Курахівської, Ладижинської, Луганської, Миронівської та Слов’янської ТЕС. Організувала змагання такого масштабу компанія ДТЕК Енерго. У 2018 році, наприклад, вони проходили у Дніпрі. Тож цього року Енергодару за честь саме  на своїй землі проводити такі масштабні змагання.

Енергодару за честь саме на своїй землі проводити такі масштабні змагання
Організувала змагання такого масштабу компанія ДТЕК Енерго

Директор з генерації ДТЕК ЕНЕРГО Сергій Куриленко зазначає, що компанія завжди піклується про безпеку своїх працівників. У 2019 році на протипожежну безпеку ДТЕК інвестувала понад 33 млн грн. Кошти пішли на встановлення сучасних систем пожежогасіння, аби не допускати виникнення надзвичайних ситуацій.

«Такі змагання дають змогу до автоматизму довести навички дружинників використовувати засоби пожежогасіння. А значить, в разі виникнення такої потреби бійці добровільних пожежних дружин ДТЕК будуть діяти чітко, злагоджено і зможуть локалізувати загоряння до приїзду рятувальників», – підкреслює Сергій Куриленко.

Кошти пішли на встановлення сучасних систем пожежогасіння
У 2019 році у протипожежну безпеку ДТЕК інвестував понад 33 млн грн

Змагалися у два етапи: перевіряли теорію та демонстрували практичні навички приборкання вогню. За оцінкою експертів, найкращі знання нормативної документації з пожежної безпеки підтвердили господарі змагань із Запорізької ТЕС та енергетики із Бурштину (всі відповіді – вірні).

На змаганнях перевіряли теорію та демонстрували практичні навички приборкання вогню
Приборкувачі полум’я: в Енергодарі змагалися добровільні пожежні дружини ТЕС

Найшвидше та найвправніше подолали перешкоди та загасили реальне полум’я дружинники Придніпровської та Бурштинської ТЕС. Вони продемонстрували не аби яку фізичну підготовку та виконали завдання за рекордний час ( 2 хв. 06 та 2хв. 15 відповідно).

 Дякуємо рятувальникам, що вони завжди стоять на варті нашої безпеки!

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарські гвардійці відвідали концерт ансамблю пісні і танцю «Гуцулія»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X