В енергодарському пункті обігріву безхатченкам добре так, що вони залишаються тут жити

В Енергодарі пункт обігріву на території медико-санітарної частини працює з початку грудня минулого року. Окремий і облаштований модульний пункт в нашому місті встановлено вперше. До цього безхатченки могли зігрітися в помешканні СМСЧ.

В енергодарському пункті обігріву безхатченкам добре так, що залишаються тут жити
В енергодарському пункті обігріву безхатченкам добре так, що залишаються тут жити

Пункт обігріву представляє собою вагончик із двома теплими кімнатками по три ліжка в кожній. В кімнатах цілодобово працює обігрівач, є тумбочка. Поруч із пунктом обігріву розташований біотуалет. Чай, питну воду надають співробітники СМСЧ. В період морозів такий теплий будиночок користується особливим попитом серед соціально незахищених верств населення. Наразі модульний пункт працює цілодобово і працюватиме до кінця опалювального сезону. 

В пункті обігріву будь-яка людина, що того потребує, може погрітися, відпочити декілька годин, попити гарячого чаю. Поруч розташований благодійний пункт харчування. Тут котрий рік поспіль енергодарська приватна підприємниця і наразі депутатка Енергодарської міської ради Ірина Борисенко пригощає нужденних гарячими обідами.

77-річний енергодарець Валентин Іванович Крупа живе тут майже тиждень
77-річний енергодарець Валентин Іванович Крупа живе тут майже тиждень

Деякі гості, зрозумівши, що їх непогано годують, залишаються тут… жити. Як-от енергодарець Валентин Іванович Крупа. 77-річний Валентин Іванович живе тут майже тиждень. Дідусь опинився в складних життєвих обставинах. Детальніше про долю безхатченка і роботу пункту обігріву дивіться у сюжеті.

Іванка Тамульонок, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Як правильно загартовуватись: поради енергодарських професіоналів

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X