«Жовта» зона карантину: відзавтра в Енергодарі в режимі офлайн працюватимуть лише 12 закладів освіти

Відзавтра, 23 вересня, згідно з рішенням Державної комісії з питань ТЕБ і НС Україна переходить в «жовту» зону адаптивного карантину. Це означає, що школи, дитячі садки та вузи зможуть працювати тільки за умови 80% персоналу, що вакцинувався від COVID-19 принаймні однією дозою.

«Жовта» зона карантину: відзавтра в Енергодарі в режимі офлайн працюватимуть лише десять закладів освіти

Ситуацію щодо подальшої роботи навчальних закладів Енергодара та рівня вакцинації їхніх працівників розглянули сьогодні, 22 вересня, на щотижневій оперативній нараді міського голови Дмитра Орлова з освітянами, керівниками галузі культури й спорту. Про це повідомляє пресслужба міськради.

Як зазначила начальниця управління освіти міськради Світлана Букреєва, за новими вимогами із завтрашнього дня зможуть продовжити роботу лише десять енергодарських закладів:

– ЕНВК №1;

– ЕЗОШ №2;

– багатопрофільний ліцей;

– ЕНВК «ДНЗ-ЗНЗ» №9;

– ЕНВК «ЗНЗ-МНВК»;

– дитячі садочки №5, №7, №8, №12, №14, №16;

– Центр туризму, краєзнавства та спорту.

Всі інші школи, шість дитячих садків та позашкільні заклади повернуться до роботи тільки після того, як відсоток вакцинованого персоналу перетне встановлений поріг у 80%.

У виконкомі розглянули ситуацію щодо подальшої роботи навчальних закладів Енергодара та рівня вакцинації їхніх  працівників

На сьогодні в Енергодарі щепилися від коронавірусу 62% працівників освітньої галузі (65% – працівники шкіл, 60% – дитячих садків та 50% – позашкільних закладів). Щеплення працівників освіти триває – сьогодні на вакцинацію записалися ще 200 осіб.

Не краща ситуація з вакцинацією працівників закладів культури. Як повідомила виконувачка повноважень начальника відділу культури Наталія Криковцова, із завтрашнього дня в Енергодарі не зможуть працювати дитяча музична школа (де щепилися 33% персоналу), дитяча художня школа (24%) та художній виставковий зал (14%). Рівень вакцинації серед працівників бібліотечної мережі дорівнює 21%.

Що стосується проведення масових заходів у МПК «Сучасник», то палац культури повертається до заповнюваності зали у 50% від наявної кількості місць, або ж розміщуватиме не більше однієї особи на 4 кв. м площі території.

МедіаЦентр Енергодар

Чиатйте також: Енергодарські заклади освіти без вакцинації 80% працівників від COVID-19 не зможуть працювати в

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X