Хто ж дійсно розпоряджається землею в СОТ «Волна» в Енергодарі?

Досить суперечлива ситуація склалася в садово-огородньому товаристві «Волна» із виділенням земельних ділянок. Голова кооперативу розповів нам історію, яка почалася два роки тому. На ім’я Євгена Данильченко надійшли документи від В’ячеслава Кириченко, який хотів приватизувати земельну ділянку розміром 12 соток. Це питання голова товариства виніс на розгляд членам правління, де й було створено комісію, яка мала вирішити долю земельної ділянки.

«Ми з’ясували, що колись давно пану Кириченко було виділено 6,2 сотки землі. Він частково розпродав свою ділянку, і залишилося у нього у власності лише 16 м².Ми одразу повідомили В’ячеславу Кириченко про те, що всі план-схеми, які він надав – не відповідають дійсності. І я нічого підписувати не буду. Всі члени правління тоді сподівалися, що він заспокоїться, і більше не буде претендувати на земельну ділянку», – згадує Євген Олександрович.

Євген Данильченко – голова правління садово-огороднього товариства «Волна»
Євген Данильченко – голова правління садово-огороднього товариства «Волна»

Дійсно, тоді справа трохи збавила оберти, а згодом взагалі забулася. Та все б нічого, але цього року пан Кириченко поновив своє бажання заволодіти земельною ділянкою на «Волні».

«Без узгодження зі мною та іншими членами правління на розгляд виконавчого комітету Енергодарської міської ради виноситься питання про приватизацію земельної ділянки вже у розмірі майже 5 соток. Я дуже здивувався! Адже земля, яка була вказана на план-схемі, вже давно належить багатодітній сім’ї», – пояснює голова правління СОТ «Волна».

Голова кооперативу розповів нам історію, яка почалася два роки тому в Енергодарі
Суперечлива ситуація склалася в СОТ «Волна» із виділенням земельних ділянок

Євген Данильченко розповідає, що неодноразово спілкувався з цього приводу  з міським головою Павлом Музикою, і навіть ходив на засідання по справам землі в Енергодарі.  Та, за міркуваннями голови кооперативу, справа зсунулася з мертвого місця не просто так.

«Пана Терентьєва, який колись був адвокатом, призначили заступником міського голови. Мабуть, тут В’ячеслава Кириченко й понесло. І він знову звернувся до свого колишнього юриста за допомогою. З того часу на кожній сесії міськради з’являлося питання про виділення землі Кириченко. Який, до речі, навіть не мешканець Енергодара. Він живе у Запоріжжі. І на позаминулому засіданні всі уповноважені проголосували позитивно та виділили ту ділянку Кириченко», – обурюється Євген Данильченко.

Євген Олександрович зазначає, що  налаштований досить таки рішуче, саме тому він вже звернувся до правоохоронців.  Також пан Данильченко хоче, аби громадськість дізналася про те, що коїться у СОТ «Волна» та зробила свої висновки.

Голова правління СОТ «Волна» звернувся до правоохоронців
Євген Олександрович зазначає, що  налаштований досить таки рішуче

Оскільки під час діалогу з Євгеном Данильченко декілька разів звучало прізвище Терентьєва, то наші журналісти, для об’єктивності, вирішили поговорити з колишнім адвокатом пана Кириченко. Андрій Терентьєв – нині заступник міського голови Енергодара, був здивований нашим візитом. Він розповідає, що й гадки не має, у чому його звинувачують, бо вже досить давно не спілкувався зі своїм колишнім клієнтом, адже повністю покинув адвокатську справу.  До того ж Андрій Альбертович запевняє, що ні в якому разі не буде займатися криміналом і лізти у земельні справи. Це не його компетенція.

Андрій Терентьєв – заступник міського голови Енергодара
Андрій Терентьєв – заступник міського голови Енергодара

Хто правий а хто ні в цій ситуації, не нам вирішувати. Як ми вже зрозуміли, зараз цією заплутаною історією займаються правоохоронні органи. Тож будемо слідкувати за перебігом подій, аби дізнатися, на чиєму ж боці істина.

Дар’я Климак, Сергій Гаврильченко, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: На енергодарській трасі встановлять камеру відеоспостереження

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X