Жителі Енергодара і районів перерахували 11 млн гривень плати за землю

За січень 2020 року до місцевих бюджетів Запорізького регіону надійшло 79,3 мільйона гривень земельного податку та орендної плати. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження збільшились на 6,3 мільйона або майже на 9 відсотків.

Найбільші платежі земельного податку надійшли за землі Запоріжжя

Більшу частину плати за землю перерахували до скарбниць суб’єкти господарювання-юридичні особи – понад 71,1 мільйона, що на 5,8 мільйона або на 9 відсотків більше, ніж торік. Від фізичних осіб місцеві громади отримали 8,2 мільйона, що перевищило минулорічний рівень на півмільйона або на 7 відсотків.

Зокрема, за перший місяць року до міського бюджету обласного центру сплачено 30 мільйонів, енергодарські, кам’янсько-дніпровські та великобілозерські землекористувачі перерахували майже 11 мільйонів, мелітопольські та веселівські – 7 мільйонів, бердянські і приморські – 6,8мільйона, пологівські, більмацькі і розівські – 5,5 мільйона, якимівські та приазовські – 4,5 мільйона, оріхівськіта гуляйпільські – 4,2 мільйона тощо.

Як повідомили у ГУ ДПС у Запорізькій області, станом на початку року на території регіону нараховується 292,3 тисячі користувачів землею, серед яких понад 9 тисяч – юридичні особи, 283 тисячі – фізичні особи.

Читайте також: Енергодарські платники перерахували до держбюджету майже 15 млн гривень ПДВ

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X