Енергодарські депутати під час сесії жодного разу не посварилися: диво?

Енергодарцям, напевно, треба діставати зимові чобітки та рукавички, тому що завтра може піти сніг. Адже під час сьогоднішньої чергової сесії міської ради депутати жодного разу не посварилися. Та навіть більше: злагоджено  голосували за більшість питань, які цього разу були присвячені розподілу землі та орендним відносинам. Таку єдність в останнє  ми спостерігали дуже давно.

Депутати Енергодара на диво жодного разу не посварилися
Енергодарські депутати спокійно провели чергову сесію

Почалося засідання на урочистій ноті.  Представники влади вручили шкільні ранці дітям з сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах. 20 таких рюкзаків та комплекти канцелярського приладдя були придбані за рахунок міського бюджету в рамках Всеукраїнської акції «Урок».

Енергодарцям подарували рюкзаки та комплекти канцелярського приладдя
Юні енергодарці отримали подарунки від міської влади

Під час сесії на розгляд депутатам було винесено 61 основне питання та 2 доповнення. Це була б найнудніша сесія цього року з точки зору накалу емоцій, якби у деяких присутніх не розділилися думки з приводу передачі у власність земельної ділянки на території товариства «Волна» фізичній особі абсолютно безоплатно.

За словами голови СГТ «Волна» Євгена Данільченка, всі наявні документи підроблені, тому прийняття такого рішення буде шахрайством.

Голова СГТ «Волна» в Енергодарі Євген Данільченко
Євген Данільченко був проти прийняття рішення

У колишнього голови СГТ «Волна» була інша думка: що,  навпаки, депутати мають підтримати це питання. Для прийняття позитивного рішення, на його думку, є важливі аргументи : фізична особа, у власність якій мають передати земельну ділянку, правильно вказала розташування та межі території. Тож, підстав відмовляти немає.

Врешті-решт, рішення по цьому суперечливому питанню не було прийнято, тому що з присутніх 22-х депутатів тільки десятеро проголосували «за». Інші  ж питання порядку денного було розділено на сім «пакетів» за схожим тематичним змістом.  Всі були одноголосно прийняті. Тридцять третя сесія, на диво, відбулася швидко.

Найбільше був вражений атмосферою сьогоднішнього засідання міський голова. Павло Олексійович відверто зізнався, що сьогодні йому було приємно працювати з депутатським складом.

Дар’я Климак, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Запорізькій області очікується надзвичайна пожежна небезпека (5-й клас)

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X