Зелений вандалізм: у Дніпрорудному поцупили щойно висаджені дерева та квіти

Не минуло й тижня, як на новій Набережній та на території реконструйованого Палацу культури «Гірник» у Дніпрорудному висадили близько 100 декоративних дерев та кущів, а насадження вже почали «розтягувати». Як повідомляється на сайті Дніпрорудненської міської ради, невстановлені особи вирвали з корінням саджанці 1 ялинки карликової та 3 туй.

Не своє – не шкода: у Дніпрорудному крадуть щойно висаджені дерева та квіти
Не своє – не шкода: у Дніпрорудному крадуть щойно висаджені дерева та квіти

Як видно із прикріплених світлин та записів з камер відеоспостереження, крадіжку скоїв молодик у спортивному костюмі на іномарці пізно ввечері 27 жовтня. Сподіваємося, що цього «героя» ідентифікують та покарають.

Факт правопорушення був зафіксований балансоутримувачами територій, також направлено звернення до правоохоронних органів щодо встановлення відповідальних осіб у його скоєнні.

Відзначимо, що рослини були придбані за рахунок БО «Благодійний фонд «Мінерфін-Україні» задля оформлення цілої композиції на реконструйованій зоні відпочинку. Проте крадіям здалося, мабуть, що дерева будуть краще рости саме на їхній присадибній ділянці.

На жаль, такі випадки зеленого вандалізму в Дніпрорудному далеко непоодинокі. Також, як зазначається у повідомленні на сайті міськради, протягом останнього часу виявлено неодноразові випадки крадіжок декоративних квітів з клумб в центральній частині міста – біля пам’ятника «Слава праці», у зеленій зоні біля металевої скульптури велосипеду та на інших територіях.

І від цього стає дуже прикро й гірко як тим людям, хто все це саджав та доглядав, так і тим дніпрорудненцям, хто хоче жити у зеленому та затишному місті.

Олена Драгун, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: У Кам’янці-Дніпровській горів житловий будинок

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X