Здобутки енергодарських освітян вкотре оцінили на всеукраїнському рівні

Завершився Всеукраїнський конкурс-рейтинг загальноосвітніх навчальних закладів по роботі з обдарованими дітьми «Школа – джерело талантів». Приємною новиною для колективу Енергодарської малої академії наук учнівської молоді стала відзнака роботи закладу – І місце в номінації «Позашкільні заклади освіти». Інформація про це з’явилася на сторінці ЕМАН у Фейсбуці.

Енергодарські освітяни – в топі всеукраїнських конкурсів

Крім того, як повідомила начальниця управління освіти міськради Світлана Букреєва, серед 71 закладу загальної середньої освіти України 21-у позицію в цьому конкурсі-рейтингу отримала Енергодарська багатопрофільна гімназія «Гармонія».

Але й це не останній привід для гордості за енергодарських освітян. Практичний психолог ЕМАН Наталія Доброва стала лауреатом ІX Всеукраїнського конкурсу «Творчий вчитель – обдарований учень». На розгляд журі конкурсу було представлено корекційно-розвивальну програму «Психологічний супровід участі вихованців гуртків вищого рівня на всіх етапах Всеукраїнського конкурсу-захисту науково дослідницьких робіт учнів-членів МАН України», яка використовується на всіх етапах психологічного супроводу вихованців ЕМАН. І робота енергодарської психологині визнана кращою!

Щиро вітаємо наших освітян з високими результатами і бажаємо успіхів у новому навчальному році!

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: На честь Дня Незалежності для енергодарців виступить DZIDZIO

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X