СБУ закликає енергодарців не вестися на провокації про коронавірус

СБУ просить громадян свідомо та відповідально поставитись до обмежувальних заходів, запроваджених у країні для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 і мінімізації ризиків зараження цією хворобою.

СБУ закликає енергодарців не піддаватися коронавірусній паніці

Крім неухильного дотримання запроваджених урядом правил та рекомендацій громадян закликають зберігати спокій і не піддаватись паніці.

Не йдіть на провокації та не поширюйте викривлену і неперевірену інформацію щодо дійсного епідеміологічного стану в Україні, – йдеться в повідомленні запорізької СБУ.

 

В СБУ просять повідомляти правоохоронцям про випадки маніпуляцій та інших спроб дестабілізації суспільної обстановки. «Це, зокрема, стосується даних щодо: готування до організації масових заворушень; грубого порушення вимог уряду щодо загального карантину; зловживань, пов`язаних із створенням штучного дефіциту медичних засобів індивідуального захисту та ліків, тощо», – зазначили в СБУ.

У разі виявлення таких фактів громадян просять невідкладно звертатися на «гарячу лінію» відомства за телефоном: (061) 764-46-58.

В СБУ нагадують, що порушення громадського порядку та суспільного спокою тягне за собою передбачену законом відповідальність.

Читайте також: Які попереджальні заходи вводять в Енергодарі на час карантину?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X