Опалювальний сезон в Енергодарі наближається до завершення

Згідно нормативних документів 7 квітня в Енергодарі має завершитися опалювальний сезон 2020-2021 року. Як зазначається в повідомленні на сайті Енергодарської міської ради, в минулому році через несприятливі погодні умови він стартував на тиждень раніше, ніж зазвичай – з 7 листопада.

Коли в Енергодарі закінчиться опалювальний сезон?
Коли в Енергодарі закінчиться опалювальний сезон?

Відповідно до діючого тарифу тривалість опалювального сезону складає 6 місяців, тож він має завершитися 7 квітня. Але, згідно законодавчих норм, обов’язковою умовою для цього є встановлення середньодобової температури повітря протягом трьох діб не нижче +8° градусів. Весна ж в цьому році ніяк не вступить в свої повноцінні права і не хоче радувати нас теплом, тому остаточна дата відключення опалення буде залежати від погодних показників.

На наступному засіданні виконкому управління комунальної власності представить звіт про підсумки нинішнього опалювального сезону і одночасно розпочне підготовку до наступного. Наразі спільно з підприємствами та установами міста вже розробляється план заходів з підготовки житлового фонду, об’єктів комунального господарства та соціально-культурного призначення до роботи в опалювальний період.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Шлагбаум на дорозі в бік Примірного – перший крок до відновлення руху в цьому напрямку

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X