В Енергодарі літній чоловік декілька годин просидів у ліфті, очікуючи допомоги

В Енергодарі багатостраждальна 14-поверхівка знову залишилася без робочих ліфтів. Не дивлячись на те, що ліфтові механізми у будинку нові – одному усього три роки, а іншому три місяці, вони вже нормально не працюють.

За цією адресою проживають дуже багато літніх людей та інвалідів, а вагома частка мешканців – це сім’ї з маленькими дітьми. Усі ці люди щодня проходять відстань у чотирнадцять поверхів по декілька разів, бо сидіти вдома безвилазно більшість з них немає змоги: хтось у магазин, хтось на  прогулянку з дитиною.

Є й ті, хто навіть змінив місце проживання, бо сил усе це переносити щодня вже просто не залишилось.

В Енергодарі знову не працюють ліфти
В Енергодарі 14-ти поверхівка знову залишилась без ліфтів

Люди розповідають, що майже кожні два дні вони отримують новий сюрприз від цього підйомника. Зранку може працювати все нормально, а вже до вечора можна звідти і не вийти.

Так, ми поспілкувалися з пенсіонером, який днями, повертаючись додому, просидів у ліфті декілька годин. Чоловікові пощастило, його благання про допомогу близько 22.30 почула сусідка. Та попри її старання зв’язатися з ремонтною бригадою, додому дідусь потрапив лише біля другої години ночі.

В Енергодарі не працюють нові ліфтові механізми
В Енергодарі людина, що застрягла у ліфті, просиділа там декілька годин

За яким принципом працює нова управляюча компанія – люди ніяк не можуть зрозуміти, тим паче, що офіс компанії «Місто для людей» також знаходиться у їх будинку. Та не дивлячись та це, не додзвонитись, не дочекатись їх не виходить.

Після нашої зйомки та палких розповідей містян поруч з дверми «МДЛ» ліфти у будинку таки запрацювали, тож, будемо сподіватися, вже тепер надовго.

Варвара Соболева, Денис Скачок, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Відставка секретаря міськради Енергодара знову під питанням?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X