Лікарня Дніпрорудного отримає засоби захисту для медиків

Гуманітарну допомогу для медиків привезли в Запорізьку обласну клінічну лікарню сьогодні, 30 березня. Про це повідомляє прес-служба Запорізької облдержадміністрації.

Лікарня Дніпрорудного отримає засоби захисту для медиків

Запорізькій області передали 1720 медичних костюмів біозахисту, 11 500 медичних біозахисних респіраторів №95 для «червоної зони» різних виробників та 1200 респіраторів №99 також для «червоної зони», 472 ящики медичних рукавичок по 1000 штук у кожному, 60 контурів для ШВЛ, 1200 трубок ендотрахеальних та 100 фільтрів для ШВЛ. 

Засоби захисту та медобладнання отримають п’ять опорних інфекційних лікарень: у Запоріжжі, Мелітополі, Пологах, Бердянську та Дніпрорудному. Як саме розподілять допомогу між медзакладами, не уточнюється.

Дніпрорудненські медики отримають респіратори та костюми біозахисту

«Гуманітарку» передали регіону представники великого бізнесу, які підтримали ініціативу президента України та почали надавати допомогу лікарям і жителям нашої області. 

Нагадаємо, станом на 17:00 30 березня в Запорізькій області виявили 13 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, серед них – голова обласної ради Григорій Самардак.

Читайте також: Енергодарцям на замітку: хворих із легкою формою коронавірусу госпіталізовувати не будуть

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X