У центрі уваги членів виконкому – тарифи ТВК та норми вивозу сміття в Енергодарі

21 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. 

Одне з основних питань порядку денного стосувалося затвердження норм на вивезення твердих побутових відходів. Нагадаємо, чинні норми затверджувалися 5 років тому і термін їхньої дії завершився у грудні минулого року. Для розрахунку КП «Чисте місто» уклало договір з ТОВ «Екоінтехно» і, виходячи з результатів досліджень фірми-ліцензіата, норма вивозу сміття на одного мешканця Енергодара на рік зросла з 1,36 м3 до 1,84 м3.

У центрі уваги членів виконкому – тарифи ТВК та норми вивозу сміття в Енергодарі
У центрі уваги членів виконкому – тарифи ТВК та норми вивозу сміття в Енергодарі

Це питання вже попередньо розглядалося на позачерговому засіданні виконкому та викликало безліч запитань, критичних зауважень та пропозицій. Цього разу також не обійшлося без резонних запитань, на які у керівника «Чистого міста» були відповіді у стилі «Я – не я, і хата не моя».  Детальніше дивіться у нашому сюжеті.  

Директор КП «Чисте місто» Віталій Кондратенко
Директор КП «Чисте місто» Віталій Кондратенко

Тож через низку зауважень члени виконкому не затвердили нові норми на вивезення твердих побутових відходів, отже поки що діятимуть попередні.

Ще одне важливе і актуальне для всіх містян питання стосувалося затвердження плану заходів щодо розрахунку та встановлення тарифів на послуги комунального підприємства «Тепловодоканал». Нагадаємо, чинні тарифи на водопостачання, водовідведення і тепло були затверджені у квітні 2019 року. І увесь цей час керівництву ТВК неодноразово надавалися доручення про проведення перевірки щодо їхньої обґрунтованості та у разі необхідності – розрахунку нових тарифів. Проте віз, як то кажуть, і нині там.

Директор КП «Тепловодоканал» Олександр Кир’яненко
Директор КП «Тепловодоканал» Олександр Кир’яненко

Управління комунальної власності міськради розробило дорожню карту з розрахунку та встановлення тарифів на комунальні послуги ТВК, яка передбачає, що весь процес завершиться  15 липня цього року і це мінімально можливий термін. Тож члени виконкому затвердили план заходів з розрахунку та затвердження нових тарифів, а звіт щодо цього буде озвучений на засіданні виконкому у серпні.

Також члени виконкому погодили проєкт Містобудівної програми Енергодара на 2021-2025 роки та затвердили Порядок надання допомоги, передбаченої Комплексною програмою підтримки учасників АТО/ООС на 2021-2023 роки. Частина питань стосувалася медицини. Так, члени виконкому затвердили Положення про надання платних послуг КНП «СМСЧ» та погодили прейскурант цін на платні медичні послуги медсанчастини, які не оплачуються національною службою здоров’я України. Також були погоджені зміни до Комплексної програми розвитку охорони здоров’я в частині виділення 278 тисяч гривень на придбання для медсанчастини двох джерел автономного електропостачання.

Олена Драгун, Олександр Кириленко, МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Енергодарські депутати сказали «ні» тарифному геноциду та не дали дозвіл на…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X