Позачергове засідання виконкому в Енергодарі: які питання розглянули?

Сьогодні, 12 листопада, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. На порядок денний було винесено три питання. У всіх фігурували гроші.

Відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради

Начальник управління праці та соціального захисту населення Олена Смірнова звернулася до членів виконкому, аби отримати рішення про затвердження протоколу щодо спрямування субвенції з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа, та виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення. Виконавчий комітет позитивно відреагував на доповідь Олени Смірнової, та всі проголосували «ЗА».

Виконавчий комітет позитивно відреагував на доповідь Олени Смірнової

Заключні два звернення були від виконувача обов’язків начальника фінансового управління Енергодарської міської ради Євгена Орлова. Перше стосувалося збільшення обсягу міжбюджетних трансфертів на 301 тис. 56 гривень. Друге питання було присвячено збільшенню обсягу субвенції з місцевого бюджету.

Пан Орлов також отримав позитивні рішення на обидва питання, які було винесено на розгляд комітету. Загалом, позачергове засідання відбулося швидко, та, на відміну від попередніх – спокійно.

На порядок денний було винесено три питання

Медіа Центр Енергодар

Читайте також: Опалення в школах і садочках Водянської громади поновлено

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X