В Енергодарі відбулося чергове засідання комісії з перевірки тарифів «Тепловодоканалу»

Комісія, яку створили для перевірки тарифів комунального підприємства «Тепловодоканал», провела чергове засідання. Важливим питанням, яке розглядалося на зустрічі, було отримання енергодарцями квитанцій на оплату послуг від «ТВК».

КП «Тепловодоканал» надіслав енергодарцям квитанції з новими тарифами
Енергодарці отримали платіжки від КП «Тепловодоканал»

Також представники комісії донесли до відома всіх присутніх, що на ім‘я міського голови Енергодара надійшов лист від Запорізької обласної організації профспілки працівників житлово-комунального господарства. В листі йшлося про те, що облорганізація профспілки виражає сумнів щодо обґрунтованості розрахунку тарифів «Тепловодоканалу» та заперечує проти безпідставного використання нормативної бази Галузевої угоди для укладання колективного договору неналежним суб‘єктом соціального діалогу. І, враховуючи вищенаведене, Запорізька облорганізація профспілки працівників ЖКГ відкликає згоду на участь у роботі комісії свого представника до зняття перешкод в діяльності галузевої профспілки на КП «Тепловодоканал».

Міському голові Енергодара надійшов лист від Запорізької облорганізації профспілки працівників ЖКГ
Запорізька облорганізація профспілки працівників ЖКГ надіслала лист Павлу Музиці

Вищезазначена організація вважає, що робота комісії зайшла у глухий кут. І це не дивно, адже спеціально створеній комісії будь-яким чином перешкоджають займатися перевірками.

Натомість, КП «Тепловодоканал» надіслали своїм споживачам квитанції на оплату їх послуг. Дивно виходить: тарифів затверджених немає, а платіжки є.

Ми будемо далі слідкувати за ситуацією та обов‘язково повідомляти вам новини на цю тему. Слідкуйте за оновленнями на сайті.

Дар‘я Климак, Медіа Центр Енергодар

КП «Тепловодоканал» надіслав енергодарцям квитанції з новими тарифами
КП «Тепловодоканал» надіслав енергодарцям квитанції з новими тарифами

Читайте також: Енергодарці «приміряли» на себе обов’язки мера

1 Комментарий
  1. СЭМ :

    Странные вопросы рассматривает комиссия. Что нам даёт их оценка выданным квитанциям? Нужно срочно решать вопрос с тарифами, а не сопли жевать. Или затягивание решения вопроса искусственно создаётся, что бы накалить обстановку. Необходимо просто проверить тарифы на соответствие действующему законодательству и все.

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X