Зарплата мера та подарунок від молодих мам на сесії в Енергодарі

Перша в цьому році сесія Енергодарської міської ради чомусь знову виявилася позачерговою. Єдине питання порядку денного, за яке депутати проголосували одностайно, стосувалося виділення земельної ділянки мамі полоненого й ув’язненого енергодарця – ветерана АТО Євгена Панова.

На тому порозуміння і закінчилося. Не в останню чергу тому, що за улюбленою звичкою міський голова й депутатська більшість вирішили голосувати оптом, запхавши в два пакети зовсім різні і подекуди проблемні питання. Як зазначив Павло Музика, бо ж попередньо їх розглянули на комісіях. 

Скільки зароблятиме міський голова Енергодара?
Міська рада вирішила урізати заробітки очільника Енергодара

А от питання щодо заробітної плати міського голови розглядалося окремо. Виявилося, що міська рада вирішила урізати заробітки очільника Енергодара, які складаються з окладу в сумі трохи менше десяти тисяч гривень та чисельних надбавок і премій. Серед них, наприклад, є  премія за високі досягнення   в праці.

Чому це раптом Павло Музика вирішив бути скромнішим, його це рішення чи депутатське, на сесії не озвучили. Та натякнули, що надто вже багато в порівнянні з іншими мерами в Україні заробляє наш голова.

 «Павло Олексійович, у вас яка була заробітна плата – 87 тисяч? І минуло півроку, як ви надумали знизити її собі до 57 тисяч. Добре… Це щоб мешканці міста знали, про яке зниження йдеться і як довго ви над цим розмірковували» – озвучив конкретні суми депутат Анатолій Анохін.

Стадіон чи дахи і ліфти?

Хвилю громадського обурення викликав намір виділити на реконструкцію міського парку й стадіону близько 50 мільйонів гривень. Чи є ці витрати на тлі величезних комунальних проблем в місті першочерговими?

Жінки Енергодара вимагали від мера якісної роботи
На сесію міської ради в Енергодарі прийшли молоді мами

Про це питали молоді мами, які прийшли на сесію разом з малечою. Вони ж подарували міському голові поламаний візочок – як символ бездоріжжя, непрацюючих ліфтів та комунального безладу.

«Жінки нашого міста щоденно власноруч піднімають візочки на 8-9 поверхи. Ви привели в Енергодар «чудову» керуючу компанію, яка нічого не робить. Неможна вирішувати проблеми шантажем! Як ви собі уявляєте: худенька, маленька мама тягне візок вагою 15 кг та ще дитину несе на руках, яка важить стільки ж. Ви вважаєте це нормальним? І це ваша провина. Бо саме ви привели цю компанію в Енергодар. І вам за неї відповідати!»

– дорікали меру молоді мами.

Енергодарські мами прийшли на сесію з подарунком для мера
В Енергодарі молоді мами подарували міському голові поламаний візочок

Натомість Павло Музика попросив назвати адреси, де є проблеми, зокрема, з ліфтами. Жінки зразу ж озвучили із десяток таких адрес. А мер пообіцяв того ж дня туди приїхати особисто. Та, наскільки нам відомо, так і не доїхав…

Особливо здивувало, що на стадіон гроші знайшлися, а на ремонт покрівель, ліфтів та підвалів – ні! Тоді як за інформацією депутата Сергія Холода, близько 340 ліфтів з 427-ми в Енергодарі вже відпрацювали свій термін і потребують заміни.  Такому обранню пріоритетів, зокрема, обурювалася й літня мешканка будинку за адресою Набережна, 4.

«Покрівля. По 20 відер води виношу. Листопад, грудень, березень… В 2017 році ще обіцяли ремонт. Нічого не зробили. Ліфт теж не працює, підіймаємося сходами. В мене вже немає сил. Я інвалід. Живу на 9 поверсі. Всі інваліди Чорнобиля  питають:  чи ви нас зумисне «доїдаєте», чи хочете, аби ми вже скоріше повмирали?»

Сесія Енергодарської міської ради
В Енергодарі на стадіон гроші знайшлися, а на ремонт покрівель, ліфтів та підвалів – ні!

Питання щодо поновлення Яни Дабіжі на посаді заступника міського голови згідно рішення суду залишили, так би мовити, на десерт. Та судячи з усього, десерт виявився не дуже солодким. Депутат Холод нагадав, що свого часу її  призначали незаконно, і звільнили потім теж. За що тепер доведеться плати – в буквальному сенсі. Так, кожного дня міська рада буде змушена виплачувати Яні Дабіжі від 1600 до 1800 гривень з бюджету.

Тавеликого ентузіазму щодо поновлення Дабіжі депутати не виявили. «За» проголосували тільки четверо. Втім, суттєво це справи не міняє, адже суд вже сказав свої слово. Ось така кадрова політика міського голови і його команди – дорога і відверто безглузда.

Каріна Стрєльнікова, Сергій Гаврильченко,  МедіаЦентр Енергодар

Читайте также: Запорізький суд взявся за розгляд справи щодо МДЛ в Енергодарі

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X