Енергодарці знову заповнили сесійний зал: буде гаряче! (Оновлено)

Позачергова сесія міської ради сьогодні, 16 травня, знову обіцяє бути емоційною та складною.

Енергодарці знову заповнили сесійний зал: буде гаряче!
Сесійний зал повністю заповнений людьми

Станом на 10.30 депутати, секретар ради та міський голова все ще не з’явилися в залі. Кажуть, зараз в кулуарах йдуть перемовини. Тільки не зрозуміло, між ким саме.

Зате зал повністю заповнено людьми. Прийшли як працівники «Тепловодоканалу», які зайняли місця ще з дев’ятої години, так і мешканці Енергодара, які наполягають на зміні виконкому, знятті з посади секретаря ради Нікітіноі та, нарешті, розібратися з тарифами так, аби люди могли платити.

Енергодарці знову заповнили сесійний зал: буде гаряче!
На сесію прийшли Павло Музика і Леся Нікітіна

Через півгодини очікування на сесію прийшли Павло Музика і Леся Нікітіна, які зайняли місце в сесійній залі. А от депутати збираються дуже повільно. Люди починають нервувати. Правда, сісти депутатам немає де – всі місця зайняті. На сцену зносять стільці.

Енергодарці знову заповнили сесійний зал: буде гаряче!
Всі місця в сесійний залі зайняті

Сесія почалася в 10.45. Станом на цей час на засідання з’явилися 29 депутатів.

Міський голова запропонував склад лічильної комісії, а саме депутатів Кабанов, Сорока, Лабяк. Та ці кандидатури обурили багатьох. Люди кажуть, всі названі особи надто вже зацікавлені дотримуватися позиції влади. Та ще й представляють те чи інше комунальне підприємство. Врешті, склад комісії затвердили інший: Микола Чорний, Наталя Лабяк та Олексій Мінков.

Енергодарці знову заповнили сесійний зал: буде гаряче!
Склад лічильної комісії: Микола Чорний, Наталя Лабяк та Олексій Мінков

Далі перейшли до затвердження порядку денного. Мер запропонував внести ще одне питання – про створення комісії з перевірки розрахунків тарифів КП «Тепловодоканал». Всі погодилися одноголосно.

Депутат Анохін також нагадав – депутати пропонували перенести питання щодо ТВК в кінець порядку денного. А петиції, заради яких прийшла громада, навпаки, треба роздивитися в першу чергу.

Енергодарці знову заповнили сесійний зал: буде гаряче!
На адресу мера лунали викрики «Ганьба!»

Почалася суперечка. Павлу Музиці ідея не сподобалася, а от люди в залі зустріли її оплесками. На адресу мера полетіли викрики «Ганьба!».

«Петиція щодо зміни виконкому зібрала потрібну кількість голосів за лічені півтори години. І якщо ви зараз не почуєте народ, то наступним можете бути ви», – звернувся Сергій Холод до міського голови. А він відповів, що щас ще є… до 21 травня !

Процедура затвердження порядку денного розтяглася більше ніж на півгодини. Здавалося б, чому до цього підійшли так принципово? Та, як виявилося, і тут не все просто. Адже є думка, що депутати хочуть роздивитися лише ті питання, які не викликають суперечки, а також питання щодо «Тепловодоканалу», а потім, перед розглядом петицій, просто піти з сесії. І, зважаючи на ситуацію в залі, дуже схоже, що саме так все і буде.

Енергодарці знову заповнили сесійний зал: буде гаряче!
Порядок денний стверджували більше півгодини

За те, аби поставити петиції першими, проголосували тільки 11 депутатів – такі результати озвучив мер. І хоча люди кричали, що це фальсифікація, порядок денний все ж затвердили.

В першу чергу міський голова запропонував «запхати» в пакет близько семи земельних питань. Хоролець, Холод, Анохін були категорично проти, адже в цьому пакеті опинилися дуже вже цікаві питання, які вимагають обговорення. А мер каже, що є ще й інші думки, які теж мають бути почуті.

Далі буде. Слідкуйте за оновленням інформації щопівгодини.

Читайте також: Центр Енергодара захопили …величезні щури!?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X