Запорізький адвокат Гришин захищає інтереси санкціонованих «кримінальних авторитетів»

«Міжнародна юридична фірма «Ярослав Гришин та партнери» захищатиме інтереси «кримінальних авторитетів». Про це Ярослав Гришин повідомив на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

«Команда фірми відкриває нову практику – оскаржуємо санкції відносно «кримінальних авторитетів». Готуємо правову Позицію по кейсу номер 1. Будемо іти до остаточної перемоги», – написав адвокат.

Ярослав Гришин захищатиме інтереси санкціонованих «кримінальних авторитетів»

Мова йде про Арташеса Саргсяна, відомого як лідера організованої злочинної групи «Арташи», та його брата Хорена Саргсяна, які є клієнтами адвокатської контори Гришина. Днями Рада національної безпеки та оборони запровадила санкції проти 555 «злодіїв у законі» 111 кримінальних авторитетів, серед них є й Саргсяни. згідно з рішенням РНБО, активи санкціонованих будуть заблоковані, їм забороняється в’їзд на територію України, скасовуються візи, посвідки на тимчасове чи постійне проживання, дозволи на імміграцію, а також забороняється набуття ними громадянства України. Вони будуть примусово видворені.

Гришин глузливо підсумував своє повідомлення такими словами: «Захистимо традиції, вічні цінності та справедливі «понятія», відмітивши в пості Раду національної безпеки та оборони.

Виділені на фото – Ярослав Гришин та Арташес Саргсян

Читайте також: Запорізькі адвокати постаралися: одіозного екскерівника енергодарського КП «ТВК» Сергія Хорольця поновлено на посаді

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X