Запорізькі адвокати постаралися: одіозного екскерівника енергодарського КП «ТВК» Сергія Хорольця поновлено на посаді

Цікава і дещо неочікувана новина сколихнула громадськість Енергодара. Колишнього одіозного керівника комунального підприємства «Тепловодоканал» Сергія Хорольця, з ім’ям якого пов’язано безліч скандалів (обшуки на підприємстві, багатомільйонні зростаючі борги і т.д.), поновлено на посаді.

Оце так поворот: одіозного екскерівника енергодарського КП «ТВК» Сергія Хорольця поновлено на посаді
Оце так поворот: одіозного екскерівника енергодарського КП «ТВК» Сергія Хорольця поновлено на посаді

Про це на своїх сторінках у Фейсбуці вчора ввечері, 13 травня, подавши цей факт як чергову перемогу, відрапортували запорізькі адвокати – брати Гришини, а також працівники, засновники та клієнти ТОВ «Міжнародна юридична фірма «Ярослав Гришин та партнери». А сьогодні з самого ранку на офіційній сторінці КП «ТВК» Сергій Хоролець «урочисто» повідомив, що відсьогодні, 14 травня, на виконання рішення Жовтневого районного суду м. Запоріжжя по справі 331/1054/21 від 13.05.2021 року «Про поновлення на посаді», він приступив до виконання обов’язків керівника КП «Тепловодоканал» Енергодарської міської ради.

Нагадаємо, Сергія Хорольця ще 4 вересня 2020 року, під тиском депутатської думки та громадськості, відсторонив від виконання обов’язків тодішній міський голова Павло Музика. Та запорізькі адвокати, які так завзято переймаються справами комунальних підприємств Енергодара та палко опікуються долею їхніх одіозних керівників, не кинули скандального керівника напризволяще та, наче птаху Феніксу, допомогли відродитися з попелу.

І поки енергодарці дивуються, для чого це робиться і кому це потрібно, «небайдужі» адвокати, схоже, готують чергові «сюрпризи»…

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Безлад триває: окупанти енергодарського КП «КС» знову не пустили керівництво та…

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X