Запорізька область на межі потрапляння до «помаранчевої» карантинної зони

Нині у Запорізькій області спостерігається зростання захворюваності на COVID-19. Рівень госпіталізації становить понад 50%. Завантаженість ковідних ліжок близько 62%.

Запорізька область балансує на межі «помаранчевої» зони: де найгірша ситуація

Як повідомили у пресслужбі Запорізької ОДА, у реанімаціях перебувають 112 пацієнтів. Найгірша ситуація у лікарнях Дніпрорудного, Мелітополя, Оріхова, Полог та Запоріжжя. В обласному центрі рівень завантаження ліжок становить 71%.

Зазначається, що нова хвиля COVID-19 сильно відрізняється від попередніх. Перебіг хвороби стрімкий. Від інфікування до госпіталізації проходить 4-6 днів. І більшість пацієнтів потребують постійної кисневої терапії. Також збільшилася кількість  важких випадків.

Очільник Департаменту охорони здоров’я ОДА Олексій Кулинич зазначив, що до переліку ковідних лікарень додали перинатальний центр та шосту міську лікарню Запоріжжя. Також планується додатково розгорнути потужності лікарень в Енергодарі, Токмаку та Якимівці.

В ОДА акцентують увагу на необхідності максимального дотримання карантинних вимог, обмеженні проведення масових заходів та активізації вакцинальної кампанії. Саме вакцинація є поки що єдиним найбільш дієвим засобом протидії COVID-19. Наявність щеплення значно знижує вірогідність інфікування, та полегшує перебіг хвороби, не даючи пацієнтові опинитися у реанімації.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: В Енергодарі 26 груп і класів відправили на карантин, ще у двох його продовжили

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X