Запорізька «Батьківщина» стала на захист медиків

Задеклароване Президентом підвищення зарплат лікарям та медсестрам, має відбуватись без звільнень і скорочень їх колег.

З такою вимогою до Президента України, Верховної Ради України, Кабміну, Міністерства охорони здоров’я та НСЗУ звернулися депутати Запорізької обласної ради. Ініціатором звернення, яке підтримала більшість депутатів та фракцій, виступила «Батьківщина» Запоріжжя.

Сьогодні збільшення зарплат лікарям та медсестрам 18-ти запорізьких комунальних некомерційних підприємств, яке має забезпечити Національна служба здоров’я України, під великим питанням. Адже в державному бюджеті кошти на це не передбачені. Аби підвищити зарплати лікарям мінімум до 20 тис. гривень, а медсестрам – до 13,5 тисяч гривень, потрібні скорочення та звільнення медперсоналу.

Запорізька «Батьківщина» вважає це неприпустимим.

Запорізька «Батьківщина» стала на захист медиків

«Саме тому ми підготували та прийняли звернення до органів центральної влади, в якому йдеться про необхідність внести зміни до Державного бюджету-2022 та збільшити видатки на медицину. Медпрацівники мають отримувати зарплату своєчасно і без затримок, і не за рахунок скорочень своїх колег. Така позиція запорізьких лікарів і така наша позиція», – наголосив керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко.

Протягом року Запорізька «Батьківщина»докладала чимало зусиль, аби не допустити скорочень медпрацівників в області. Зусиллями «батьківщинівців» було збережено Токмацьке відділення обласного центру служби крові, Мелітопольське відділення протитуберкульозного диспансеру, не допущено закриття Молочанського дитячого санаторію, дошкільного закладу з надання психіатричної допомоги у Запоріжжі та санаторію «Глорія» у Приморську.

Публікується на правах політичної реклами

Читайте також: Сьогодні лише «Батьківщина» переймається реальними проблемами людей, – експерт

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X