Запорізька АЕС готова поставляти медичний кисень до українських лікарень

Запорізька АЕС в червні отримала від Міністерства охорони здоров’я України посвідчення на лікарський засіб – медичний кисень, що буде вироблятися на азотно-кисневій станції (АКС) №2. Про це повідомляє пресслужба Запорізької АЕС.   

Запорізька АЕС готова поставляти медичний кисень до українських лікарень
Запорізька АЕС готова поставляти медичний кисень до українських лікарень

В промислову експлуатацію АКС №2 була введена ще у 2019 році, тож це дозволяє зараз виробляти по 50 балонів медичного кисню щодня. При цьому виробляється кисень високої якості, який відповідає всім необхідним вимогам лікарського препарату.

В одному балоні об’ємна частка газу складає 6,24 м3 та коштує 44,49 грн за м3. Проте на період карантину вирішено відпускати медичний кисень для закладів охорони здоров’я зі знижкою 99%.

Також на АКС №2 проведено повний цикл виробництва медичного кисню з контролем якості контрактною лабораторією «Лінде Газ Україна». Серія лікарського засобу з терміном придатності 18 місяців сертифікована уповноваженою особою та готова до продажу.

Надалі планується налагодити не лише виробництво кисню, але і його постійну реалізацію, процес логістики та завершити акредитацію власної лабораторії. Зараз ведеться активна робота з моніторингу потенційних споживачів кисню, направлені офіційні листи у медичні заклади нашої області.

Мета атомниківврятувати якомога більше людських життів та допомогти державі подолати наслідки пандемії коронавірусу.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Відділ по роботі з абонентами «Тепловодоканалу» змінив «прописку»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X