Енергодарці можуть заочно здобути вищу освіту в ОНПУ

З метою привернути увагу молоді до професій, які пов’язані з атомною енергетикою для групи старшокласників Енергодара була організована поїздка до Одеси.

Енергодарські старшокласники відвідали Одеський політехнічний університет
Одеський НПУ – один з базових вищих учбових закладів ДП «НАЕК «Енергоатом»

Школярі відвідали Одеський національний політехнічний університет – один з базових вищих учбових закладів ДП «НАЕК «Енергоатом».

Майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватися з викладачами, з перших вуст отримали всю інформацію щодо підготовки фахівців для атомних станцій, своїми очима побачили університет, побували в аудиторіях та лабораторіях, де навчаються студенти.

Ми готуємо технічну еліту держави, яка сьогодні займає провідні позиції в енергетичній галузі. Це висококваліфіковані фахівці, які можуть очолювати підрозділи найвищого рівня. Я задоволений рівнем підготовки наших студентів, – розповідаючи про роботу й наукову діяльність, підкреслив завідувач кафедрою атомних електричних станцій, доктор технічних наук, професор Володимир Кравченко.

Отримати вищу освіту можна не лише стаціонарно. Якщо випускник школи не має можливості поїхати на навчання до іншого міста, у нього є прекрасна можливість отримати ступінь бакалавра, а згодом і магістра заочно, без відриву від виробництва.

Як повідомляє прес-служба ЗАЄС, викладачі університету приїжджають в Енергодар і на базі навчально-тренувального центру Запорізької АЕС читають лекції та приймають іспити. Таким чином одночасно можна отримати диплом про вищу освіту та накопичити виробничий досвід.

Енергодарським старшокласникам цікаво було поспілкуватися і зі студентами ОНПУ, які поділилися своїми враженнями про навчання, наукову діяльність, а також про те, чим можна зайняти себе у вільний час.

Читайте також: Енергодарські школярі взяли участь у конкурсі «Будь інженером»

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X