Чоловіка, що збив на смерть енергодарця, залишили на волі

Енергодарський міський суд поставив крапку в справі про смертельну ДТП, яка трапилася в нашому місті 29 листопада 2018 року.

Грузін, який збив на смерть чоловіка в Енергодарі, залишився на волі
Енергодарський міський суд звільнив грузина від відбування покарання у в’язниці

Нагадаємо, на вулиці Воїнів-Інтернаціоналістів водій авто “BMW” збив чоловіка, який переходив дорогу на нерегульованому пішохідному переходу. Після водій “BMW” врізався в авто «ДЕУ», яке рухалося в зустрічному напрямку та втік з місця аварії. Від отриманих травм пішохід, 33-річний місцевий мешканець, помер на місці. У нього залишилася дружина і двоє маленьких дітей.

Обвинувачений – громадянин Грузії, добровільно сплатив сім’ї загиблого 357 тисяч гривень. Також він зобов’язався протягом року, починаючи з 19 березня, щомісячно виплачувати їм по 4 тисячі гривень (всього 48 тисяч гривень).

В судовому засіданні сім’я загиблого повідомила, що будь-яких претензій вона до обвинуваченого не має, а також просила призначити йому міру покарання, не пов’язану з реальним позбавленням волі, оскільки він має на утриманні неповнолітніх дітей.

Відповідно до реєстру судових рішень, спочатку Енергодарський міський суд засудив громадянина Грузії до п’яти років ув’язнення з позбавленням права керувати авто строком на три роки. Однак після суд замінив дане покарання на два роки випробувального терміну.

Читайте також: В Енергодарі 4-річна дитина намагалася вибратися з квартири через балкон

1 Комментарий
  1. Гражданин :

    Вы серьёзно? Ну и что, что она к нему не имеет претензий? Он сбил насмерть человека и скрылся с места пришествия!!! Пока такие законы в нашей стране, столько и будут сбивать на пешеходном и платить по 400000. Вот цена человеческой жизни

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X