В Енергодарі запрацювали суворі обмеження: чи виконують їх підприємці?

З вівторка, 17 березня, згідно з рішенням Кабміну, в Україні мали зачинитися всі ресторани, кафе, розважальні центри, ринки та інші заклади, окрім продуктових магазинів та магазинів з товарами першої необхідності.

Наші журналісти вирішили особисто перевірити: чи дослухалися до таких обмежень енергодарські підприємці?

Як виявилося, більшість закладів в Енергодарі все ж таки зачинилися та повідомили про це своїх відвідувачів. Дехто написав оголошення на вході, а дехто ще й в соціальних мережах.

Відтак, в нашому місті до 3 квітня на карантині салони краси, перукарні, непродуктові магазини, кафе, кінотеатр та інші заклади, де могли б бути масові скупчення людей.

Нова пошта та супермаркети задля убезпечення своїх відвідувачів від зараження небезпечним вірусом зробили низку «захисних» заходів. Це так звана «безпечна розмітка» для людей, аби ті трималися один від одного на відстані одного метру. Окрім цього, деякі супермаркети на вході залишили антисептичні засоби, аби покупці могли продезінфікувати руки.

Сподіваємося, що всі підприємці нашого міста поставляться до ситуації з карантином з розумінням та великою відповідальністю. Адже такі обмеження необхідні, перш за все, задля нашої ж з вами безпеки.

Читайте також: Енергодар на карантині: поліція перевірятиме автівки на в’їзді в місто

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X