Оформлення закордонних паспортів та id-карток призупинено на період карантину!

В період карантину в Енергодарі, як і по всій країні, працюють тільки ті підприємства, державні служби та органи, без яких просто не обійтися. Серед них, зокрема, і міський відділ Управління державної міграційної служби України в Запорізькій області. Та карантинні заходи неминуче внесли корегування в особливості їх роботи.

Оформлення закордонних паспортів та id-карток призупинено на період карантину!

Наразі міграційна служба тимчасово призупинила оформлення нових закордонних паспортів та id-карток. Це можна зробити лише у екстрених випадках. Щоправда, зараз ми не беремося охарактеризувати, які саме випадки відносяться до категорії екстрених. Таку інформацію можна пошукати безпосередньо на офіційному сайті  Управління державної міграційної служби.

Ті громадяни, які замовляли документи заздалегідь, ще до карантину, зможуть їх отримати на руки. Та зважайте на зміну графіку роботи служби.

Як повідомили нам в Енергодарському міському відділі Управління державної міграційної служби України в Запорізькій області, до 3 квітня він працює тільки два дні на тиждень: у вівторок та суботу. Всередину приміщення одночасно пускають не більше трьох відвідувачів. І вони повинні заходити лише в масках.

Читайте також: До уваги батьків майбутніх першокласників: важлива інформація!

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X