Запорожців закликають здати кров і допомогти врятувати чиєсь життя

У п’ятницю, 14 червня, Україна і весь світ відзначатимуть День донора крові. В цей день в Запоріжжі на базі Обласної станції переливання крові пройде тематичний захід в форматі міні-свята з музичною програмою та приємними сюрпризами для таких “рятувальників” чужих життів.

Запорожці можуть врятувати чиєсь життя, здавши кров у День донора
ень донора крові в усьому світі відзначається 14 червня

– Уже котрий рік поспіль в цей день разом з колективом Станції та творчою молоддю ми влаштовуємо таку позитивну акцію по залученню нових і підтримці вже “досвідчених” донорів – ділиться співорганізатор проекту Олександр Кахай, – початок заходу – 14 червень о 09:00, вхід, само собою, вільний.

Запорожцям, які вирішать в цей день вперше здати кров або плазму як донор, на місці фахівці пояснять корисність такого процесу і його соціальну значимість, а також проконсультують з тих чи інших питань з профільного здоров’я.

Як відзначають фахівці, кожна така донація – це 1-2 врятованих життів поранених, учасників ДТП, онко-хворих дітей або, навіть, вагітних, а для донора – це часткове “оновлення” і “омолодження” організму.

Здати кров або плазму можуть всі повнолітні громадяни із запорізькою реєстрацією.

Важливо: напередодні донорства не можна вживати жирну, смажене, копчене, молочне і алкоголь. Вранці перед донацією не рекомендується курити і пити каву.

На Станцію з собою необхідно взяти паспорт та ідентифікаційний код. По закінченню всієї процедури донори за одну здачу отримують на руки суму в майже 70 гривень і додатковий оплачуваний вихідний.

Знаходиться обласна станція переливання крові за адресою ул. Леоніда Жаботинського, 32 (колишня вулиця Правди), район зупинки “Сталеварів”. Працює Станція на прийом донорів по буднях з 08:00 до 13:00.

Читайте також: В Енергодарі з нагоди Дня міста привітали кращих з найкращих

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X