Заклади культури та освіти Енергодара облаштують необхідними засобами доступності

Вчора, 7 квітня, у виконкомі відбулася чергова нарада з питань роботи закладів освіти та культури міста. Про повідомляє пресслужба Енергодарської міської ради.

У виконкомі відбулася чергова нарада з питань роботи закладів освіти та культури міста
У виконкомі відбулася чергова нарада з питань роботи закладів освіти та культури міста

Згідно з рішенням оперативного штабу з протидії COVID-19 учні 5-10 класів навчальних закладів та вихованці художньої та музичної шкіл знаходяться на дистанційній формі навчання до 10 квітня. У закладах забезпечено суворе дотримання карантинних обмежень, проводиться температурний скринінг дітей та персоналу, дезінфекція та регулярне прибирання приміщень.   

Станом на 7 квітня в Енергодарі на карантин закрито 2 класи початкової школи та 7 груп в дитсадках; від коронавірусу лікуються 5 учнів, 2 вчителя, 3 вихованця ДНЗ та 11 працівників дитсадків. У порівнянні з минулим тижнем рівень захворюваності на COVID та гострі респіраторні хвороби серед дітей знизився. Тому управління освіти запропонувало з понеділка, 12 квітня, повернутися до звичного формату навчання. Але остаточне рішення буде прийматися на засіданні оперативного штабу з протидії  COVID-19.  

Разом з іншими трудовими колективами міста заклади культури та освіти розпочали роботи з весняного благоустрою та прибирання прилеглих територій. Також фахівці управління освіти провели обстеження всіх дитячих майданчиків на території дитячих садків на предмет їхньої безпеки, аби уникнути травмування дітей під час прогулянок.

Заклади культури та освіти Енергодара облаштують необхідними засобами доступності
Заклади культури та освіти Енергодара облаштують необхідними засобами доступності

Крім того, за дорученням міського голови був проведений аналіз приміщень та будівель закладів освіти та культури на їх відповідність умовам доступності для осіб з інвалідністю та маломобільним групам населення. Наразі визначено перелік першочергових заходів з облаштування закладів пандусами та всіма необхідними засобами доступності – це встановлення підйомників до фойє та до центрального санвузлу МПК «Сучасник», облаштування туалетної кабіни для осіб з інвалідністю у чоловічому туалеті, спорудження додаткових пандусів до закладів освіти тощо. Для виконання цих робіт будуть підготовлені відповідні бюджетні запити для розгляду на сесії міської ради.

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Як енергодарці дбають про своє здоров’я?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X