Голова Запорізької облради захворів на коронавірус

У голови Запорізької обласної ради Григорія Самардака лабораторно підтвердили захворювання на COVID-19. Про це повідомляє прес-служба облради.

Голова Запорізької облради захворів на коронавірус

Наразі Григорій Самардак перебуває  вдома під наглядом сімейного лікаря. Його родина знаходиться у самоізоляції.

Самардак контактував з депутатом облради Геннадієм Фуксом, у якого раніше підтвердили коронавірус. Швидше за все він, після спілкування з ним голова облради і захворів.

Станом на 11:00 30 березня в Запорізькій області виявили 13 лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, два з них вчора у Запоріжжі. Інформація про інших інфікованих, в тому числі в Дніпрорудному та Енергодарі, не відповідає дійсності.

Загалом хворі були виявлені у Запоріжжі – 9, Бердянську – 1, Мелітополі – 2, Мелітопольському оайоні – 1. Усі інфіковані повернулися з-за кордону (Єгипту, Франції, Іспанії, Ізраїлю та Польщі) або контактували з хворим на коронавірус. Перша хвора на коронавірус у Запоріжжі, 41-річна жінка, вже одужала: 28 березня її виписали з лікарні.

Читайте також: Енергодарських батьків просять обмежити перебування дітей на вулиці під час карантину

1 Комментарий
  1. СЕМ :

    Саме велике запитання, чому винні не покарані? Чому Фукс на свободі? Стягніть з нього хоч би 34 000 грн. А може це Самардак десь підхопив в Малазії, Єгипті, де там вони ще лазять?

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X