Чи зайвий енергодарській медицині мільйон? Місто повертає державні гроші

28 грудня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Енергодарської міської ради. До порядку денного увійшли всього два питання. І обидва стосувалися зменшення обсягів державної субвенції. Через те, що місто «не встигло» вчасно засвоїти державні гроші, міський бюджет «втратив» більше мільйона гривень. Про це йде мова на офіційному сайті міськради.

«Зайвий» мільйон або недбальство медичних менеджерів?

Члени виконкому затвердили внесення змін до бюджету міста в частині зменшення обсягу субвенції на забезпечення подачі кисню ліжкового фонду КНП «СМСЧ» у сумі 100 тисяч гривень. Також розглянули питання щодо зменшення фінансування з місцевого бюджету на реалізацію проєктів з реконструкції та капітального ремонту приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я у госпітальних округах за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету на суму 1,1 млн грн. 

Чи зайвий енергодарській медицині мільйон? Місто повертає державні гроші

Нагадаємо, у 2020 році в Енергодарській СМСЧ провели капітальну реконструкцію приймального відділення. Фінансування ремонтних робіт здійснювалося з трьох джерел: за рахунок Національної програми Президента України «Велике будівництво», міського бюджету та державної субвенції по зоні спостереження. Однак у зв’язку з тим, що цільові кошти останньої не були своєчасно освоєні, відповідно до бюджетного законодавства їх до кінця року необхідно повернути до державного бюджету. 

Для з’ясування причин невикористання коштів державної субвенції члени виконкому ініціювали проведення службового розслідування. 

МедіаЦентр Енергодар

Читайте також: Кінець світла: в Енергодарі тривають роботи з відновлення електропостачання

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X