Sport Star 2019: в Запоріжжі нагородили енергодарську спортсменку Раїсу Топоркову

В Запоріжжі у Палаці культури «Дніпроспецсталь» відбулася урочиста церемонія нагородження кращих представників спортивної спільноти «Sport Star 2019». Про це повідомляє прес-служба мерії.

В Запоріжжі нагородили енергодарську спортсменку Раїсу Топоркову
Раїсу Топоркову нагородили в номінації «За волю до перемоги»

Захід відбувся напередодні Дня фізичної культури та спорту. У рамках конкурсу були визначені кращі спортсмени за результатами виступів у міжнародних змаганнях у 2018-2019 роках.

В категорії «Сильні духом» (параолімпійські види спорту), в номінації «За волю до перемоги» нагородили енергодарську спортсменку, майстра спорту України міжнародного класу з пара пауерліфтингу, призерку чемпіонату Світу з пара пауерліфтингу-2019 Раїсу Топоркову.

В Запоріжжі нагородили енергодарську спортсменку Раїсу Топоркову
Нагородження відбулося в Запоріжжі у Палаці культури «Дніпроспецсталь»

Нагородження переможців обласного конкурсу «SPORT STAR 2019» вже стало традиційним для нашого регіону. Під час заходу були нагороджені кращі представники спортивної спільноти у 15 номінаціях.

Захід був започаткований управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької облдержадміністрації у 2017 році. Вже третій рік поспіль в області вшановують кращих із кращих – провідних спортсменів, тренерів,  працівників галузі фізичної культури та спорту, які своєю майстерністю та перемогами прославляють Запорізький край у всьому світі.

Читайте також: Енергодарська спортсменка увійшла до топ-10 кращих каноїсток світу

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.

X